Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az emberek miért tesznek úgy,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért tesznek úgy, mintha nem a szexualitás körül forogna minden?

Figyelt kérdés

Lényegében azért alakult ki a civilizációnk is, mert a férfiak mindig azért tepertek, hogy végül megszerezhessék a nőket, tulajdonképpen a punci a motiváció.

Akkor miért van az, hogy mindig megbélyegzik a férfiakat, amiért szeretnének sok nővel szexelni?

Folyamatosan a túlélésért kellene küzdeni, és nem élhetnénk ilyen nagy kényelemben, ha a férfiak nem tepertek volna a puncikért.

Nem?


2022. jún. 14. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem a szexualitás körül forog minden

Csak az agyatlan, hormontúltengéses kisfiúknak

2022. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1

Mindig ez a válasz, de gondolom te nő vagy.

2022. jún. 14. 12:23
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
#2 99,9 % az esélye, hogy nő válaszolta. Sajnos nagyon kevés nő szereti a szext. :(
2022. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig ez a válasz, egy csomóan meg ezerrel majréznak, hogy mennyire túlszexualizált világunk van.
2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A punci mindig is nagy motiváció volt. Ennek nagy szerepe van abban, hogy most itt lehetünk.
2022. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Neked lehet hogy csak akörül forog minden, de az értelmesebbeknek nem.
2022. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénz & pina - mindig is ez mozgatta a világot. Amelyik élőlény hosszútávú "stratégiai" célja az utódok nemzése az kipusztult. Ahhoz meg szex kell (és azok felnevelése!). Na ennyit az evolúciós pszichológiáról.

A szexualitásod, a libidód szintje a te magánügyed, kinek-kinek mennyire fontos. Gond csak akkor van olyanokat traktálsz vele akik nem kíváncsiak rá, vagy rád, mert nem akarnak tőled semmit.

2022. jún. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem kéne olyan férfi, akit tényleg semmi más nem érdekel csak az ejakulációja. Nem vonzó, sőt nekem lelombozó inkább 1 idő után. Most egy ilyen emberrel mit kezdjen bárki is? Oké szexelünk, utána nézünk ki a fejünkből nyálcsorgatva? Jó dolog a szex, de önmagában kevés egy épkézláb kapcsolathoz, esetleg családhoz. Van 1000 más teendő, érdekesség, felfedezni való AKÁRMI, nem csak a dugaszolás.
2022. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Pont hogy legyünk hálásak azoknak az embereknek (tudósok, feltalálók, orvosok stb) akiknek nem csak a p*nán, meg b*száson járt/jár az agyuk. Ők valóban értéket teremtenek és a fejlődést biztosítják.
2022. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Én kutatásban dolgozok, de nekem is napjában többször átfut az agyamon a szex (miért ne futna, hisz egy tök jó dolog), és akárcsak másoknak, nekem is sokkal jobban megy a munka, ha ki vagyok elégülve.
2022. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!