Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Általábosban(suliban) intimked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általábosban(suliban) intimkedés,sexualitás ? Storyk?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak recsizős élményeim vannak.
2022. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen orvosi vizsgálat, annak számít?
2022. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Középsuliban a milf biosztanarnő felvilágosítás órán benyögte hogy neki szőrös.... Nap végén 'megnéztem közelebbről'. Am isteni jó volt! :)
2022. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Üvegezéskor csókok, ölbe ülések. Sulidiscoban tánc, tapi. Általánosban ennyi volt. A maiak meg már alsóban előrébb tartanak.
2022. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még együtt volt a tesi óránk. A lányok a fiúkkal. A lányok torna dresszben, a fiúk polóban és torna gatyában. Ha úgy adódott voltak "véletlen" oda nyúlások, tapizások!
2022. jún. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyolcadikban egy hetedikes lánnyal csókolóztam először a suli wc-ben, és ha már ebbe a szituációba keveredtem, meg is fogdostam a cickókat.

Ibolya! Sosem felejtelek el! 😘

2022. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Már régen volt de van pár emlékezetes eset.

Volt egy csaj aki egyel járt fölöttünk és pletykálták hogy nagyon szereti a pasikat. Amikor osztálykiránduláson voltak akkor el kellett vinni sürgősségire mert ondó ment a szemébe és nagyon égette neki.

Másik, amikor nyolcadikosok voltunk az osztály jó nője bepasizott egy 11.-essel, és onnantól kezdve kb két hétre rá úgy jött be reggel hogy kérdezgette mi ez a gec_iszag... :D

(tényleg gec_iszag volt)

2022. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 os és 7 es nagyon jok vagytok😂😂
2022. jún. 16. 11:54
 9/11 anonim ***** válasza:

Tobbx szopott meg en is a szomszed fiuval.

En 6 o 4.-es volt.

2 evig tartott aztan nala meg nalunk is tortentek dolgok.

16 eves koromig.

2023. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
9/9 vaa 4.-es?? Miii
jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!