Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan lány, aki BÁRKIVEL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki BÁRKIVEL lefeküdne?

Figyelt kérdés

Tehát, lát egy álló cerkát és hadd szóljon?


(ha mondjuk higiénikus, tiszta a tulajdonosa)



2022. jún. 17. 10:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Sok ilyen nő van.

De a helyedben inkább gyémántot keresnék, aki esetlegesen szexuálisan is eléggé aktív.


Ritka, mint a fehér holló, de ha sokat keresel, találsz ilyet is. :)



22/L

2022. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

tényleg sok ilyen nő van? :D


vagy csak úgy írtad

2022. jún. 17. 12:24
 13/22 anonim ***** válasza:

Igen, persze. A nők X %-a ilyen. Mindegy, csak legyen valaki aznap este. Isznak, buliznak, gyakorta váltogatjàk a partnerüket, ki tudja milyen betegséget szednek össze.


Ezzel nem azt mondom mindegyik ilyen, Isten ments. Rengeteg rendes, okos nő létezik a Földön, de ők 96%-ban foglaltak.

2022. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

ja persze, de én ebben a kérdésben szinte szó szerint értettem a kérdést.

Tehát teszem azt mész az egyetemen, az egyik teremben pont öltözik egy fiú és kérdés nélkül odamész, és rámarkolsz.

Tehát, hogy ilyen szinten mindegy.

Azt gondolom a legtöbb férfi ilyen, persze a legtöbb férfinek nem lenne mersze egy ilyet megtenni.

De szerintem nem lenne nagyon válogatás, ha épp rányitnak egy meztelen nőre...nem lenne kérdés, hogy van-e benne szexuális vágy.

De vajon a nőknél, kik ugyebár inkább érzelemvezéreltek, van-e ilyen, s mekkora százalékban?

2022. jún. 17. 12:30
 15/22 anonim ***** válasza:

Van, létezik, persze.


Pontos adatot nem tudok, de itt Budapesten előfordul. 😅

Vannak érdek nők is, nem csak egy.

2022. jún. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
igen? melyik kerületben keressem? :P
2022. jún. 17. 12:40
 17/22 anonim ***** válasza:
Parti helyeken inkább, esetleg disco, bár. Esetleg plázák, nem tudom, nem ismerek ilyeneket. 😅🤞
2022. jún. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
nem mi.... :P
2022. jún. 17. 12:49
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint bárkivel, ilyen szerintem nincs. Valamennyire mindenki válogat.
2022. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Biztos hogy van egy pár. Egyszer Tesco próbafülkében masztizott egy olyan 30as csaj, függönynél annyi rés hogy be láss ha úgy állsz. Néztem a műsort kintről, bementem, megdugtam. Ezért legyen nálad mindig gumi. :D


(Jó, mondjuk mi láttuk előtte egymást, ott mászkált az öltözőknél, gondolom arra várt, hogy találjon valakit aki valamennyire bejön neki külsőre. Bement a mellettem lévőbe és hallottam hogy nyögdécsel csendesen.)

2022. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!