Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az embernek sok kihagyott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az embernek sok kihagyott lehetősége van a szexben is. Mi volt a te kihagyott lehetőséged?

Figyelt kérdés

Mi a te történeted? Az életben sokszor vannak kihagyott lehetőségek. Amit csak Azért nem teszünk meg, mert akkor abban a percben helytelennek érezzük, de később már bánjuk, hogy nem tettük meg. Fiú/lány vagy? (Férfi/Nő?) Hány éves voltál amikor ez történt? Miért nem tetted meg akkor?

Ma, ha egy ugyanolyan helyzet adódna megtennéd? Értelemszerű, hogy ha felelsz ne csak egy egyszerű igent vagy nemet mondj!



2022. jún. 17. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen történt ilyen.
Nem! Még soha nem éltem át ilyet
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Volt egy lány, aki azt szerette volna, hogy nyaljam és megdugjam a lábait és nem találkoztam vele, mert túl messze volt. Azóta is bánom és vágyom erre a lányra és ilyen lányra.
2022. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szűz lány rajtam akarta megtanulni, hogy kell jól kiverni. Most, ha megint lesz ilyen, nem hagyom ki a lehetőséget és megtanítom Őt.
2022. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Anal only csajszi nem csak szexkapcsolatot akart, hanem komoly kapcsolatot. Bánom, hogy nem mentem bele. Most már belemennék.
2022. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Unokaöcsémet lehet leszophattam volna, ha bátrabb vagyok.

f

2022. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Múltkor beszéltem anotalkon egy 26 éves pasival és kiderült hogy szűz. Tök szimpi volt és fotóról tetszettünk is egymásnak, de azt gondoltam hogy valami gáz van vele amiért még ennyi évesen is szűz, ezért lepattintottam. Azóta is azon agyalok, hogy talán jó lett volna vele, kedves is volt, nem bunkóskodik mint a legtöbb pasi. Meg nagyon be is jött. Kár, hogy sosem fogom megtudni ki volt...

21L

2022. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy fiatal csaj, akinél sajnálom, hogy nem voltam rámenősebb, talán akkor több lehetett volna, mint két év alatt kétszer petting.

Plusz a második alkalommal ő már nem volt szűz, csak bénáztunk az óvszerrel, ezért nem jött össze a szex. :D

Máig az egyik legnagyobb megbánásom.

2022. jún. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyik idősebb barátom beajánlotta magát annó, célzásokat tett hogy szívesen tanítgatna erre-arra, kihagyott lehetőség ez is, bár én személy szerint nem bánom, és ugyanígy döntenék most is mint régen.

Mondjuk főleg csak azért mert a szexuális dolgokat csak komoly párkapcsolaton belül akarom megtapasztalni, ami egy személyes döntés.

2022. jún. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg alkalmat hagytam ki, amikor a csaj nyilvánvalóan fel volt rám izgulva, de én lepattintottam ilyen/olyan okból kifolyólag.

Néhányat bánok.

27f

2022. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh, a kihagyott lehetőségekről, elszalasztott alkalmakról hosszú-hosszú oldalakat tudnék írni. 40 felett szokták mondani az emberek ha a mostani aggyal, de akkori f.sszal visszamehetnének az időben 😂 Ráébredsz arra, hogy mennyi mindent tudtál volna megélni, s arra is hogy b.ssza meg túl rövid az élet. Amit megélsz az már a tiéd marad mindörökre. Akkor mondj valamire nemet ha úgy érzed 20 év múlva is ugyanezt tennéd, mert annyira nem mozgatott meg semmit.
2022. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 és 9 akkor írjátok le azt a sok-sok oldakt a kihagyott leetőségekről...
2022. jún. 17. 16:38
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!