Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy nagyon vékony fiún jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vékony fiún jól állhat egy fecske fürdőnadrág?

Figyelt kérdés
Én nagyon vékony vagyok (ha ez számít valamit), és csak a fecskét szeretem. A többinek nekem nincs olyan tartása. Mostanában viszont nem éppen divat, de attól még nézhet ki jól?

2022. jún. 19. 00:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze, simán :)
2022. jún. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Gyakran látok úszókat, rajtuk is sokszor fecske van. Nincs azzal se baj.
2022. jún. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

attól még, hogy valami divat, még nem fog jól kinézni.

ide értve a zsákszerű fürdőgatyákat is.

2022. jún. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ha ír valaki privatot, lehet tudok képet küldeni.
2022. jún. 19. 01:35
 5/15 anonim ***** válasza:
Kuldhetsz
2022. jún. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik a fiúkon a fecske. Sajnos, hogy ez a hülye bermudanadrág a divat a strandokon.
2022. jún. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon ciki a fecske sajnos a többség szerint. Külföldön simán abban vannak a pasik.


Én azt mondom, hogyha valakinek az tetszik, akkor bátran vegye fel. Semmi gáz nincs benne.

2022. jún. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki

Inkább ezek a zsák bermuda gatyák a cikik a fiúkákon akik szégyenlik hogy férfiak

2022. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

A legtöbb fiú férfiasabban néz ki fecskében, kivéve ha kövér. A sportolók is ilyet hordanak.

2022. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok divat szokás követő, én azt mondom ki mit szeret azt vegye fel, én miután több okból is szeretem ha lazán szabadon van laza boxer alsót hordok, vagy van olyan hogy épp boxer alsó nélkül veszem fel a nadrágot, ez a laza bő boxer, na most arra is mondják nem divat, ezért vagyok úgy nem az fog motiválni mi divat vagy mi nem, az ami nekem jó, tehát így pl rövid gatya a fürdő gatyám, amit tudok javasolni, fürdő boxer az úgy mond kB mind a fecske, ennek némi szára van de egy az egyben olyan testhez álló, sokáig azt szeretem a fecske fürdő után, kB olyan volt mintha a fecske lenne rajtam, igazából nekem a fecskével az a bajom nagyon keveset takar könnyen ki kandikálhat, de amit írtam is te döntésed amit szeretsz, max tanácsként mondom próbáld meg amit írtam fürdő boxert.
2022. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!