Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik itt azt állítják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt azt állítják, hogy 20cm+ dákóval rendelkeznek, azok tudják is bizonyítani?

Figyelt kérdés
Minden nap van ilyen kérdés vagy válasz, és kíváncsi vagyok, hogy hányuk valódi.

2022. jún. 19. 13:20
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
😘😘
2022. aug. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
27%

Nekem meg az a furcsa, hogy valakinek 20-21 centis farka van, DE nem küldözgeti neten fényképen (2022-ben 😀), kb. mintha szégyellni kéne, vagy bármi következménye lenne egy képfeltöltő oldalra feltett arc nélküli faszfotónak, ám még ha ki is derülne is, hogy XY-é az a méretes fasz, hát ABBAN ugyan mi a picha a kínos a gazdájára nézve, szóval nekem ez az egész krvára sántít a nagyfaszúakkal, akik jaj olyan szemérmesek, hogy faszfotót, azt nem, miközben Hegyeshalomtól nyugatra mindenki Twitteren posztolgatja a faszát, akinek 20 centis. Hát persze, itt Magyarországon bezzeg szemérmesek a lőcsösök.

Képet nem! De ismeretlenül, látatlanba SZEMÉLYESEN BÁRKINEK megmutatják, sőt le is szophatják.

Mivan? Fotót nem töltök fel róla, de ha eljössz, a szádba is rakom, bárki legyél? Akár 90 kilós ragyás nő, akár 55 éves meleg?

Csak nekem fura ez? 😂

2022. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Így van, világosan leírtam, hogy ez egy közösségi kísérlet. Felőlem lehet egy 200x300 pixeles, teljesen anonimizált kép is, ha megfelel a korábban leírtaknak. Biztos nem fogok rád írni obszcén ajánlatokkal, hiszen ez nem egy eldonható acc.
2022. aug. 19. 10:06
 34/35 anonim ***** válasza:
57%

32

Lehengerlő érvelés egy kisfarkútól, arra hogy nincsenek is nagyfarkúak...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2022. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
39%

34


Te a Cseh2-t nézed.

2022. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!