Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti szoktatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák! Ti szoktatok a serdülő korú gyerekeitek előtt egy szál tangában mutatkozni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok csak, amikor például átöltöztök, és egy rövid ideig abban vagytok, hanem hogy huzamosabb ideig csak egy tanga van rajtatok, és így tesztek-vesztek a gyerekeitek előtt is akár.

Ha igen, nem éreztétek sosem, hogy esetleg szexuálisan kihívó így lenni egy kamasz gyerek szeme láttára, és őket sem zavarta sosem? Vagy ez még belefér nálatok?

Se ellene, se mellette nem akarok állást foglalni, csak érdekel, egyes helyeken ez hogy megy.



2022. jún. 19. 22:12
A kérdező szavazást indított:
Nem szoktam így lenni a gyerekeim előtt
Igen, de csak egy kis időre, huzamosabb ideig nem
Igen, gyakran megesik, akár hosszabb ideig is mutatkozom előttük egy szál tangában, nincs ebből probléma
56 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy fiú nem kívánja az anyját.
2022. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem kívánja senki (aki ép értelműnek tekinthető) az anyját, de kellemetlen lehet a gyereknek, hiszen az átlagember azért szemérmesebb ennél. Normális esetben az anyának is kellemetlen ha így látja a gyereke. (Persze nem babákról beszélünk :D)
2022. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Szoktam, semmi gond nincs ebben, sajat fiam nyilvan nem fog meg kivanni, strandon ha lat bikiniben, itthon sincs kulonosebb dolog ebben
2022. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is szoktam, semmi gond nincs vele ha megnéz jobban mint kellene
2022. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés rossz!

Nem is értem a dolgot!

Normális dolog ez?

2022. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

#7

De igen megtörtént

2022. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Kétlem, de tegyük fel. Ez esetben anyádat le kéne csukni pár évre gondolkozni. Neked meg attól függetlenül hogy megtörtént-e, terápia kéne mert valami nagyon félrement a buksidban :D
2022. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Persze, simán. Multkor rúdtáncot kért tőllem a fiam szülinapjára.
2022. jún. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen szoktam, 43N
2022. jún. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Mivel naturistaként élünk,semmi probléma sincs vele.
2022. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!