Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mell mütét kell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell mütét kell?

Figyelt kérdés
Kicsit megeriszkedtek melleim,ami miatt vannak gátlásaim. Vannak akik szerint nincs gond,szememben nem az igazi...Gondolkoztam vessem e magam operáció alá. Nektek milyen az a szint,amikor kell a beavatkozás

2022. jún. 20. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy néz ki?
2022. jún. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Ahhoz látnom kellene, hogy véleményt tudjak mondani...
2022. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Hagyjuk meg az orvosok kapacitását azokra a mellműtétekre, ahol valóságos betegséget gyógyítanak meg, esetleg netán életmentő beavatkozás van. Plasztikai műtét is csak komoly problémánál indokolt.

Természetes, hogy a mellek nem maradnak hegyesek és csúcsosak 20 éves kor felett is. Nem az a feladatuk. Amúgy is anatómiai képtelenség lenne, nincs abba se csont, se porc, nem járhat senki négykézláb. A mell attól még éppolyan vonzó, hogy megereszkedik. Gyermek táplálására van a mell. És nem arra, hogy szétvagdaltassuk, amikor semmi baja.

2022. jún. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha van erre spéci kezelés és bőr-megnyúlás miatt van, meg orvos javasolja, azért, hogy ne ereszkedjen jobban, akkor indokolt a műtét - de ez egészségügyi eset és szakvélemény kell.
2022. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sem mindegy mekkora. Kisebb mérettel valóban nem túl szép ha lóg, nagyobbnál viszont természetesebb hatása van, de ott is van egy szint. Egyébként hány éves vagy?
2022. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
B kosár egyébként a kiváncsi fáncsiknak :)
2022. jún. 20. 12:06
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Értem, de ha már kés alá feküdnél akkor inkább tegyél bele szilikont. Persze nem kell túlzásba esni. Na, azzal már biztos nem lesznek gátlásaid. :D
2022. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A mell attól még éppolyan vonzó, hogy megereszkedik. Gyermek táplálására van a mell."

a gyerek táplálására van a mellek formáját adó zsírszövet?

2022. jún. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Kell hát

Min C kosarra

2022. jún. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőség mellfellvarrásra plasztikai beavatkozásként, hogy ha genetika vagy egyéb indok miatt túlságosan megereszkedett a mell. A bőr megereszkedése egy természetes jelenség, viszont tényleg vannak olyan esetek ahol valami miatt ez fiatalon is megtörténik, extrém mértékben (Értsd, a köldök vagy a derék környékén lesz a mell, a mellbimbó pedig teljesen lefele áll a bőr megnyúlása miatt).

Azt hogy szeretnéd-e ezt a műtétet elvégezni csak rajtad múlik, de érdemes előtte kikérni egy szakvéleményt és konzultálni egy plasztikai sebésszel. Minél jobban meg van ereszkedve a mell annál nagyobb lesz a kockázati tényező, és nagyobb esély is lesz a szövődményekre.

Amire számítani lehet az az hogy lesz egy végleges heg mellen, sajnos ez elkerülhetetlen (Egy félkör a mell alatt, egy teljes kör a bimbóudvar körül, illetve a kettő közt középen egy függőleges heg), illetve nem tudom hogy dohányzol-e, de műtét után tilos.

A leggyakoribb szövődmény általában az az hogy a beavatkozás után is meg fog ereszkedni a mell (szintén elkerülhetetlen, főleg nagy melleknél), és emiatt a bimbóudvar is megnyúlik, nagyobb lesz. Ezt most így évek távlatában értem. Egyébként maga a mellfelvarrás nem fog csinálni semmit a mell működésével kapcsolatban, tehát hogy ha a későbbiekben szeretnél anyatejes táplálást akkor természetesen lehet.

Mondjuk a helyedben körbekérdezgetnék pár orvosnál, mert a kockázati tényezők mindenkinél mások lesznek, ez inkább az anatómiai sajátosságoktól függ. Kérdezz rá a lehetséges szövődményekre, felépülési időre, egyebekre és aztán mérlegeld a kapott infó alapján hogy belemész-e a műtétbe. Illetve hogy ha jól tudom akkor ez nem egy térítésmentes beavatkozás, tehát mindenképp teljes árat kell érte fizetni (?). Hogy ha valaki tudja hogy pontosan hogyan működik a TB ilyen téren az javítson ki, mert ebben én sem vagyok olyan biztos.

2022. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!