Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A domináns nő ijesztő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A domináns nő ijesztő?

Figyelt kérdés

Több szub férfival volt már kapcsolatom. Van egy akivel fél évente találkozom, egyrészt távolság miatt. Másrészt nem túl zökkenőmentes a kommunikáció köztünk, én nem kívánok vele túlságosan ismerkedni, személyeskedni, bizalmaskodni. De a szexuális értelemben véve szeretem úgy kezelni mint egy játékot, akkor használni amikor kedvem tartja.


Általában leközlöm ha szeretnék valamit, mert előre tervező típus vagyok. Megadtam az időpontot és azt is megfogalmaztam hogy nem lesz semmi olyan, amit ne akarna. De új dolgokat akarok kipróbálni rajta, ami kedvemre való lenne. És nem akarok átmenni hozzá, jöjjön ő, úgyis a közelben leszek.


Erre pedig nem kaptam választ. Ennyire ijesztő, ha konkrétan leközlöm a vágyaim? Vagy talán megkellene hagyni a romantikázás lehetőségét akkor is ha nekem nem arra kell? Miért gond, ha egy nő kifejezetten a lényegre akar térni?



2022. jún. 20. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek ijesztő egy domináns nő, az ne kezdjen olyannal. Pont.
2022. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Számomra nem lenne az egy ilyen nő, nagyon tudnám kedvelni, bár tudom, én visszataszító lennék számára...
2022. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a sub/mazo nők tetszenek, de még náluk se zavarna ha így leírnák, hogy mikor meg hol találkozzunk
2022. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem adnék egy ilyen nőért
2022. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem kimondottan tetszene egy ilyen nő.


20/F

2022. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én boldogan lennék egy domina szexrabszolgája
2022. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem ijesztenél meg :)
2022. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A műszubocska megijedt attól, hogy kivételesen valaki komolyan gondolná.


Az előre megbeszélt találkozók pont hogy biztonságot adhatnának.

2022. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem, de hogy mitől?
2022. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!