Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mikor izgultatok fel utoljára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor izgultatok fel utoljára annyira, hogy ott helyben ki kell elégítenetek magatokat?

Figyelt kérdés
Mi izgatott fel annyira? Hogyan sikerült megoldani a "problémát?"

2022. jún. 20. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Suliban egyszer óra után maszitiztam, egyszeruen nem birtam ki, nem tudom mi izgatott fel annyira :D
2022. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Húgom medencés buliján az osztálytársaira :) Ott helyben orvosoltam a problémát :D
2022. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
szombaton házibuliban, haverom húga elég jól nézett ki. kimentem a fürdőbe és a szennyesből kivett bugyijával kivertem. :D
2022. jún. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%
18:31 és honnan tudtad, hogy kié a bugyi, te agyhalott?
2022. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a boltban.
2022. jún. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete, átmentem tesómékhoz és a szomszéd csaj kint volt a kertben és kivertem rá ahogy napozott. Semmi perc alatt eldurrantam, régi vágyam volt rá kiverni.
2022. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Voltunk nemrég Swingerben, ahol elég akciódús volt az éjszaka, volt hármas, négyes, stb. Másnap autóztunk a pályán, közben megbeszéltük mi volt jó, mi nem volt, mi volt izgató. A hármasozás után, miután kijöttünk, párom elment zuhanyozni, én pakoltam, WCztem, tettem vettem, majd utána mentem a fürdőbe és ott találtam a beszálló pasit is, éppen párommal egymást szappanozták, mosták le, majd én is beszáltam, de nem történt semmi érdekes.

Szóval autózás közben párom elmondta, csak úgy mellékesen megjegyezte, hogy amíg én nem voltam ott, a srác bekérezkedett, elkapta őt, nekinyomta a falhoz és keményen megdugta. Majd hallotta, hogy jövök és akkor abbahagyta. Valószínűleg ez a titkos, tabu, gyors, állatias menet kiütött valami biztosítékot az agyamban, de az első lehetőségnél leparkoltam, elővettem a farkamat és páromat ott helyben megszopattam. 1 perc sem kellett nekem.

2022. jún. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
A haverommal jöttünk, valamerről autóval. Közben megállt a házuknál mert wcre kellett mennie. Ilyen kis vidéki egyszintes ház, egy fürdőszoba wc vel. Én odakint megvártam az autóban, minek menjek be arra a pár percre. 2 perc után kijött az anyja lenge kis pizsamában az udvarra. Állva szét tette a lábát, az egyik kezével félrehúzta a miniszárú pizsamanadrágját. A másikkal meg a puncicát nyitotta szét. És ott szinte előttem pisilt egy nagyot állva. Akkor rögtön felállt a farkam, utána ahogy a haverom hazavitt. Ki is vertem 2 szer is egymás után. Meg utána párnapig még nagyon kanos voltam, belém égett a látvány, úgy hogy nagyon sokszor kivertem még rá.
2022. jún. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4 es, nyilvan kisebb fehernemu volt mint a nagy noi bugyik
2023. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
4 es, emellett ne mereszelj agyhalottnak nevezni barki mert kirugatlak innen...
2023. jan. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!