Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A meleg férfiak és heteró nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg férfiak és heteró nők hasonló szempontok alapján tartanak vonzónak egy férfit vagy egyáltalán nem összeegyeztethető a két csoport ízlése (nagyvonalakban, általánosítva)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a reszt nem tudom sajat szituaciom alapjan nem mert en biszex 18 eves fiu vagyok es eddig bejott mar tobb csaj is es tobb csajra mondom azt h de megdugnam de fiuk kozul csak 5 ilyen volt eddig akivel szexualisan csinalnek barmit mondjuk elegge zart az izlesem es keves ember jon be en meg eleg helyes vagyok es igy ja
2022. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy hetero nőként még egy meleg pasi se vonzott, és egy meleg ismerősöm is elmondta, kik jönnek be neki, hát nekem nagyon nem azok, nincs az az isten😂 (Harry Styles és társai). Szóval lehet, hogy vannak átfedések, de általánosítva én valószerűtlennek tartom, hogy ugyanazok jönnének be egy hetero nőnek, mint egy meleg pasinak.
2022. jún. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nos, annyira nagy általánosítást nem lehet levonni, mert elég szerteágazó ízlésű közösség vagyunk, de azt hiszem, ami nálunk és a heteró nőknél is gyakori sláger, az a magas, izmos (nem az ultra szteroidos izére értem) srác típusa (, ki ne szeretné őket?). Szerintem.
2022. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!