Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kell maszturbalas után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell maszturbalas után nagyon pisilnem?

Figyelt kérdés

Előbb láttam ezt a kérdést de töröltek…ezért kiváncsi vagyok h ez tényleg miért van:D

L


2022. jún. 22. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én pasi vagyok, de nekem is kell. De ez már évtizedek óta így van, nem hinném hogy szervi baj. Inkább reflex jellegű. Ami érdekes, hogy ha az orgazmust szexel "érem el" nincs pisilési ingerem.
2022. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszer próbáld ki hogy folytatod : ) mondjuk fürdőkádban , hidd el élmény lesz : )
2022. jún. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már volt rá példa :)
2022. jún. 22. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Orgazmus során erőteljesen összehúzódnak a gátizmaid és nyomást gyakorolnak a húgyhólyagodra. Teljesen természetes reakció, no para.
2022. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem is parazok:DD
2022. jún. 22. 22:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ke 😀
2022. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!