Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Demiszexuálisok volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demiszexuálisok volt már hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Éb alapjáraton eléggé introvertált vagyok és nehéz az ismerkedés.

De amikor elszánom magam rá akkor vagy sok az akinek nem tetszek, vagy van 1-2 lány akinek nagyon is.

Viszont nem feltétlenül kedvelik amikor azt mondom, hogy lehet lassítsunk vagy még szükségem van erősebb tökődésre a szexhez.


Lehet én vagyok a hibás és olyan aurám van, vagy csak ez az alap és nelem rémisztő amikor rám mászik egy csaj pár óra vagy nap ismerettség után.

Mondjuk akkor is ilyen erőszak feelingje van, szóval eléggé kétségbe tudok esni.


Van hasonló tapasztalotok és mit tudnék ez ellen tenni?



21/f



2022. jún. 23. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Van. Én idősebb korosztály vagyok. Én is azt tapasztaltam, hogy a nők aránylag hamar rám akarnak mászni, én meg inkább még ismerkednék csak. Nem tudom, mit lehet tenni ellene.
2022. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Jaj de borzalmas már nektek, hogy egy nő dugni akar veletek, átérzem milyen kín lehet 😃

Kispajtás miből gondolod, hogy dugni akarnak veled? Ha ezt csak úgy csuklóból bevágod "lassíts kérlek én még nem akarok dugni veled" akkor a nők 99%-a beképzelt kis pötsnek fog gondolni aki el van szállva magától és lepattint.

2022. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
2. Te nagyon buta vagy. Viccelődni valami vicces oldalra menj, de a vicceiden is változtass, hogy legyen valami értelmük.
2022. jún. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 a második feléből értsd meg a lényeget... ha nem megy akkor priviben leírom.
2022. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Nem kell privibe írogatni, ide is írhatod.

2022. jún. 24. 00:22
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 ha idejekorán jössz elő olyan szöveggel "nekem még idő kell hogy megismerjelek a szex előtt" azaz az előtt hogy a csaj akart volna veled ágyba bújni akkor ki fog offolni mert azt fogja gondolni mit képzelsz te magadról, nem is akartam veled dugni. Ergo, nem biztos hogy "azt" akarta a csaj, csak túl hamar vágtad be ezt a figurát.
2022. jún. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6

Szóval amikor már a szexre célozgat meg fogdos intim helyeken akkor meg sem kellene szólalnom?

2022. jún. 24. 00:46
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 hát ja mondjuk az már elég egyértelmű jele annak hogy dugni is akar, mondjuk azért még a csókot megvárnám hozzá
2022. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Én tudom, hogy mikor kellemetlen nekem.

2022. jún. 24. 03:36
 10/10 anonim válasza:
Én lány vagyok, és én is járok gyakran így. Sokan lepattintanak emiatt, mert macerás, és sokan igazából csak a szexre alapuló kapcsolatokat keresik. Szóval így jártam. Persze próbálkozom ismerkedni, de már egyre kevésbé, mert megy el a kedvem ettől az egésztől. Időnként elkap hogy "de most már muszáj lenne ismerkednem, biztos találok valakit", aztán rájövök, hogy nem.
2022. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!