Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Akik szeretik az orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szeretik az orgazmus kontrollt. Nektek mi volt a leghosszabb idő ameddig nem hagytak elélvezni?

Figyelt kérdés

Hány nap, hét, stb...

Közben minden nap ugrattak?



2022. jún. 24. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1 hét volt a maximum. Barátnőmmel megegyeztünk, hogy 1 hétig kibírom. Nem volt könnyű, elég sokat dolgozott azon h feladjam.

Egyébként pár napig szoktuk csinálni. Pl. este szexelünk, mondja h jobb ha nem élvezek el, utána közli hogy ügyes voltam, de akkor már bírjam ki másnapig, nagy nehezen lenyugszom és kibírom, másnap egész nap húzza az agyamat. Ilyenkor van h még másnap este se élvezhetek el de általában megkönyörül rajtam

2022. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom, de kb 2 hónap volt. Kellett két hét, mire átlendültem egy holtponton, addig nehéz volt. Persze utána sem egyszerű.
2022. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem pont ilyesmi Hogy hónapok meg ilyenek

De volt hogy 10 órán át izgattak mig meg voltam kötözve és nem élvezhettem el

2022. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben volt nedves álom?
2022. jún. 24. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan volt, hogy a páromat minden nap ki kellett nyalnom. Ameddig csak bírtam és el nem zsibbadt a nyelvem, kb 30-40perc.

Nagyon felizgatott, végig állt és előváladék is folyt.

De utána nem volt se szopás, se szex. Nem nyúlhattam magamhoz se. Egyre kanosabb lettem, ahogy teltek a napok.

A hatodik nap elélveztem, miközben épp lovagolt az arcomon. Brutál erős volt az orgazmus.

2022. jún. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno a feleségem olvasta valahol, hogy ha a nő többször elélvez, akkor utána könnyebben teherbe esik. Ezért voltak olyan hétvégéink, amikor péntek esétől vasárnap estéig dugtam, kényeztettem, de csak ő élvezett el. Én csak vasárnap este, egyszer.
2022. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
22 nap, volt 18-19 nap is.
2022. jún. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a rekord 14 nap, aztán megesett a szíve rajtam a barátnőmnek, 17 voltam ő meg 19 és nagyon élvezte hogy dománálhat felettem, én meg már szinte a falat kapartam annyira kívántam, főleg hogy majdnem minden nap amikor találkoztunk izgatott kicsit (volt hogy sokat...), aztán végül két hét után végig csinálta, szerintem életem legnagyobb élvezése volt...
2022. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!