Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Olyan oldalt ahol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan oldalt ahol lehet beszélgetni & ismerkedni is.. & videózni közben?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyant mondjatok ahol sok magyar van fent, vegyes korosztályt preferálnék.

Esetleg ahol van külön chatszoba amiben férfiak maszturbálnak.



2022. jún. 25. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nyugodtan, benne lennék ilyesmiben.
2022. jún. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Videómegosztó oldal a goldengate. Chatizélő oldal az eropolis. S jól látod 99,99%-ban pasikat fogsz találni - azok közül is rengeteg meleget.
2022. jún. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben lány vagy, én is.

Egyébként rengeteg ilyen van. Ahol van külön 18+ rész az talán kevesebb. Jelenleg a chatalternative-ot használják a legtöbbet, ha jól tudom, de itt bannolnak. :) Mint mindenhonnét, ha ilyeneket csinálsz. De van kifejezetten erre a célra: dirtyroulette (ki lehet választani országot a sarokban, néha hülyén fogalmaz a chat vagy átvált angolra ezeknél, ezt ki kell bogarászni olyankor, nem annyira vészes sztem és nem mindig) és shagle az a két oldal, ami országválasztós és talán szóba jöhet. Chatrandom is talán, de a dirtyroulette meg shagle ugyan abból az "alomból" merít, mint a chatrandom, szóval... :D Annyi a különbség a kettő között, hogy dirty-n nagyobb a te képed (nagyíthatod a másikét ha széthúzod), shagle-n meg nagyon pici, a partneredé meg hatalmas. Lesd meg őket. Más ötletem nincs, ahol sok magyar lenne és ilyen chat oldal kifejezetten.

2022. jún. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!