Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Baj az ha nem mindig más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha nem mindig más nőkkel szeretnék lefeküdni csak egy nővel többször?

Figyelt kérdés
Azt látom,hogy egyre jobban afelé megy a világ,hogy mindig mással bújjon ágyba az ember sokan rengeteg emberrel lefeküdtek már.Én is kalandoztam már de nálam sose hozta azt a feelinget mint ami képzeletben lejátszódott bennem,mindig ha volt párom és tényleg szerettem velük volt a legjobb a szex.Sőt mikor nincsen szex csak akkor szép dolog visszagondolva egy egy kalandozás és nem akkor mikor megéltem.

2022. jún. 25. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Igen baj. Vagy nem tudom milyen választ vársz
2022. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel a nők szeretik birtokolni a férfit, ezért inkább örülnek az ilyennek.
2022. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Undorító, amikor a szexet használja valaki a tulajdonlási mániájának a kiélésére! Pontosan ez a gondolkodás tárgyiasítja a szexet!
2022. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2/


Birtoklásról szó se volt.

2022. jún. 25. 17:02
 5/15 A kérdező kommentje:

3/


Ha ez nekem szól akkor valamit nagyon félre értettél.

2022. jún. 25. 17:03
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez lenne a normális.

Én sem vagyok olyan ember aki minden férfival összefekszik, hogy kaland így még úgy. Volt több kapcsolatom, de ahol N vettem észre azt hogy a másik tényleg komolyan gondolja, esetlegesen önző volt és nem szeretett, léptem. Mondani mindenki tudja, tenni érte egyre kevesebben... Mondjuk nem bántam meg hogy léptem. Olyan párt találtam aki komolyan gondolja és megtesz értem mindent. :)


Az ember keresi azt aki mellett önmaga lehet, aki támogatja és szereti őt. Szerintem rendben van, mai világban egyre kevesebb.

Sok sikert! :)



22/L

2022. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6/


Köszi de sajnos ez nem olyan könnyű mert kéne hozzá az az egy személy is....

2022. jún. 26. 01:50
 8/15 anonim ***** válasza:

Magyarul: a kérdezőnek nincs egyetlen nője sem, és így szeretne egy önként jelentkezőt keríteni, aki elhiszi neki, hogy élete végéig hű lesz hozzá!

Nagyon nem hülyegyerek a kérdező, jó marketinges.

2022. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8/


Semmi ilyenről szó sincs viszont tényleg igaz,hogy nem vagyok nagy kalandozós úgy érzem az nem az én világom. Bár úgy látom ha őszinte az ember a mai világban akkor kinevetik vagy hátsó szándékot látnak bele vagy hazugnak nevezik.

2022. jún. 26. 11:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy kedves kérdező?
2022. jún. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!