Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az igazi aszexuálisok hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi aszexuálisok hogyan viszonyulnak a meztelenséghez?

Figyelt kérdés

A) ha ellentétes neműt látnak pucéran

B) azonos neműt ~

C) Másik asszexuális ellentétes, vagy

D) másik asszexuális azonos neműek látnak pucéran?


Mi a helyzet A) B) C) D) tekintetben ha ezek a személyek látják őket (pl zuhanyzasnál)?


Mi lehet a rangsor, melyik mennyire kellemetlen számukra és miért?


Korotokat nemeteket is leirhatjátok, megköszönöm



2022. jún. 25. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó. Van olyan aki nagyon kellemetlenül érzi magát, van akinek semleges, stb.
2022. jún. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mint asexuális.

A.) Zavar

B.) Zavar

C.) Zavar

D.) Zavar

Mindegyik ugyanolyan mértékben zavar. Hogy miért? I don't know. Mert szégyenlős vagyok. De ez ember függő. Egy sima heteroszexuálist is zavarhat vagy nem. Szerintem ez nem feltétlen a szexualitástól függ. Ahogy az előtemlévő is mondta van akit zavar és van akit nem nagyon érdekel.

2022. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
demiszexuálisként nekem a látvány nyújtja azt a többletet, amit másoknak a szex, így tetszene a dolog. még akkor lenne jobb, ha a fétisek is benne lennének a dolgoban.
2022. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!