Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mitől van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mitől van?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt, vele veszítettem el a szüzességem és egyértelmű hogy eddig csak vele voltam együtt. Szóval én egyáltalán nem élvezem a szexet, az elején szó szerint rosszul voltam a gondolattol is valamit szex előtt, és nem mertem nemet mondani mert féltem mit fog szólni, azóta már annyira nem vagyok rosszul tőle viszont még most sem tudom élvezni és csak fekszek és csak legyünk már túl rajta, néha úgy “kívánom” de utána sosem élvezem és igazából csak neki jó. Ilyenkor mit tegyek? Vagy én csinálok valamit rosszul ?

2022. jún. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ő a béna
2022. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél? Szóljál neki!

Béla, ez meg ez nemjó, ezt meg ezt rosszul csinálod,nem így kell, hagyd abba, légy fogyelmes, lassabban-gyorsabban stb!

Szerinted megoldódik a gond, ha nem is szólsz róla?


Pár alap kérdés:

Van petting? Elég nedves vagy? Képes vagy az orgazmusra egyedül vagy a pároddal? Rendesen ki vagy tágulva? Figyelmes a srác?

2022. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem vagy hibás, viszont érzelmi oka van annak, hogy már az első alkalommal is úgy mentél bele a szexbe, hogy egyáltalán nem akartad, és azóta is. Az egyetlen esélyed, ha pszichológushoz fordulsz. Te sem tudod, hogy miért érzed így magad, tehát hasznos lenne elbeszélgetned egy olyannal, aki tudja, és rá is vezet téged.
2022. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha egyetlen egyszer sem élvezte, akkor az nem hiszem, hogy a srác "hibája".
2022. jún. 27. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

4-es, már miért ne lehetne? Technikailag ha egy balfsz, simán elronthatja az egészet.

Mondjuk ha a kérdező nem kommunikál, ugyanolyan láma.

2022. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Két éve vannak együtt. Ha nem is szexelték végig ezt a két évet, de egy párszor már biztosan megtörtént. Én is csak beteszem néha, mint egy őstulok, és van, hogy élvezi a barátnőm. Statisztikailag előbb-utóbb össze kell jönnie egy jó szexnek még akkor is, ha nem akadémiai szinten rakja be a nuniba, majd veszi ki a nuniból a péniszt ismétlődő módon.

2022. jún. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Mondjuk egy faszi a saját részéről ezt biztosan nem érti, de képzeld, ha egy csávó béna, azzal elcseszi az egészet. Mindig.

2022. jún. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bénán rakja be a péniszt a vaginába, értem.
2022. jún. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!