Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne használtbugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne használtbugyikra igény budapesten vagy esetleg mashol?

Figyelt kérdés
arra gondoltunk, hogy baratnommel elkezdenénk arulni a használt bugyijainkat, szerintetek mennyi az ideális osszeg amit ellehetne kerni egy darabért vagy akár egy csomagert amiben 6 van? egyaltalan lenne valaki akit ez erdekelne, es mondjuk lehetne olyan lehetoseg hogy kivalasztja hogy pl masztizzunk benne vagy hány napig hordjuk, mit gondoltok? 18/L

2022. jún. 26. 23:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

És mivel bizonyítod, hogy "eredeti", és nem 1000 darabos kínai bálából veszel ki egyet, amire pipettából nyomod a vizeleted?


Van fotó az arcodról?

2022. jún. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Aki pár ezer forintért akar bugyit az gondolkozik is vagy csak ide böfögi ami neki jó lenne...

Kérdező én csinálom már egy ideje, el lehet adni annak akinek igazából ez a fétise, és az fizet is érte. Általában nemzetközi oldalakon adom el és nyilván külföldiek veszik.

Magyarországon is biztos van pár ember de nem sok esély van rá hogy pont gyakorin találsz olyat.

2022. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Írj
2022. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
15%
Az is egy kezelésre szoruló alak aki többnapos rászáradt puncinedvet izgatónak tart... Meg az is aki ezért pénzt ad...
2022. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Cseszd ha annyira erre gerjedsz bemész a női vécébe és kiszeded a használt betéteket a kukából.
2022. jún. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha valóban lány kínálja, még elmegy, bár az se erény. De 11 essel egyetértek, lehet, ez az új pénzszerzési lehetőség akár még pasiknak is, megvesz a turkálóban 100 Ft ért bugyikat egy kiskrapek, rákeni a vizeletet és eladja 5 ezerért pszichés zavarral terhelteknek. A kérdezőt ezért biztatom, igyekezzen bizonyítani a dolog hitelességét... De inkább lebeszélném róla. Egy koszos ügy az egész. Hadd ismerkedjenek a srácok, ne ezzel éljék ki magukat...
2022. jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
Sose rendeltem,de még én is tudom, hogy ezt egy termékcsomag eészeként árulják a profik. Kapsz mellé egy bizonyító videót/képet, esetleg amit kérsz tőle pluszban. Arc nélküli bugyiért nem tudom ki fizet, biztos van ilyen is.
2022. jún. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
72%

Pont így csinálom, ahogy a #17 írja, és aki komolyan gondolja, vesz is.

Itt a gyk-en is adtam már el, bármily meglepő.

Viszont az tény, hogy 10-ből 8 csak cigánykodik, ingyen képekért, videókért kuncsorog, ha meg nem kap, jön a savazás.

De komolyra fordítva:

Komoly érdeklődőket én is várok, a potya recskamatyik viszont messziről kerüljenek.

2022. júl. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
72%
18as, hogyan oldjatok meg az anonim adásvételt? Vagy ez, ha jól sejtem igazából esélytelen.? :)
2022. szept. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

#19

Utalásnál a fogadó nevéhez bármit lehet írni, ha én Kovâcs Julikát adok meg a számlaszámomhoz, akkor is megjön.

Ha ő is anonim akar maradni, ismerős számlájáról utal.

Vagy PayPal.

A terméket automatába küldöm, a Foxposthoz ugyanúgy küldhetem Kiss Pista névre, mivel a kóddal veszi ki a választott automatából.

Még telefonszám se muszáj valós legyen, az emailre is megy a kód, amivel ki tudja venni.

2022. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!