Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiként van értelme rosszlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stage1903 kérdése:

Férfiként van értelme rosszlányokos hírdetést feladni?

Figyelt kérdés
Átfutott az a gondolat a fejemen, mi lenne ha plusz munkaként "dzsigoló"-nak állnék.(hetero) Fiatal, sportos 24 éves pasi vagyok. Isten is jóval áldott meg. A kommunikációs kézségem is igazán rendben van. Viszont azt nem tudom hogy milyen piaca van. Esetleg ha van valakinek tapasztalata ezügyben segítette.

2022. jún. 27. 03:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Direkt írtam hogy csak is heteró jelleggel. 😄 Amúgy még masszőr is vagyok, az is egy plusz opció. Én is azért gondolkoztam el mert sok pasi hirdet, méghozzá hetenként.
2022. jún. 27. 13:29
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sok pasi hirdet heteróként, de azt azért te is tudod, hogy egy nő jellemzően nagyon könnyen juthat férfihoz, fizetnie meg pláne nem kell hozzá.


Persze masszírozhatsz nőket meg akár férfiakat is szexmentesen, de azért akik a rosszlányokra felmennek (és túlnyomórészt férfiak használják), jellemzően valamilyen erotikus élményre vágynak, akár heterók, akár bik, akár melegek.

2022. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak azt magyarázd már meg, hogy mire fel az a kettő tized centiméter?!?
2022. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!