Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet súlytalan szerelem,azaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet súlytalan szerelem,azaz lehet a világűrben szexelni?

Figyelt kérdés
Gravitáció hiányába lehetséges ez,szerintetek kipróbálták már?
2022. jún. 29. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Próbálták már...

Üdv: Bertalan 🚀

2022. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mivel a legtöbb nőt ezidáig egy kifelé meglehetősen prűd és a PR-re valamint munkahelyi afférokra roppant érzékeny ország félkatonai szervezete küldte fel, ha ki is próbálta egy páros, mélyen hallgatnak róla.

egyébként valószínűleg megtörtént, 1992-ben az STS-47 küldetésben egy házaspár is részt vett, és egyszerűen nem hiszem el, hogy nem próbálták ki (Magyari Béla szájából hallottam, hogy aki űrhajósnak áll, annak kell egyfajta "born to be wild" mentalitás)

nagyon macerás és kényelmetlen lehet egyébként.

2022. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy gumiszíjjal összekötik magukat aztán mehet a kefe
2022. jún. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem,de van szerintem más probléma is,például a férfinak nem biztos ,hogy feláll,mert a vér a felsőtestbe áramlik súlytalanság állapotában,vagy anő nem tom ,hogyan nedvesedik.
2022. jún. 29. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Puding próbája az evés
2022. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!