Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi történik ha valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik ha valakinek gyömbért dugnak fel a seggébe?

Figyelt kérdés
Már több dominánál is láttam, hogy gyömbért dug fel a szub seggébe, anal plugként. Mi értelme van ennek?

2022. júl. 2. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, próbáld ki!
2022. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csíp.
2022. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csíp és baromi kellemetlen büntetés.
2022. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam már ilyet (én tettem valakibe). A gyömbér csípős hatását lehet kihasználni. Sokkal jobb a gyömbér, mint más csípős dolgot alkalmazni.
2022. júl. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer exem dugta fel nekem büntetésből nagyon csípte a puncik..... Utánna még még a citromlébe bele ivott és pisit bele kötött a pinamba fájt matt de nagyon jó volt 😏
2022. júl. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Röviden így lehetne összefoglalni:

húú,húúú, VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, Hubazmeg, VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁvÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, hu hu hu

2022. júl. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Az exdominám feldugta nekem, előtte meg is pucoltam, de nem éreztem különösebb fájdalmat. Ettől függetlenül ez is jó játék.
2022. júl. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha ez valakinek finom, akkor lépjen szintet!

-Friss, nyers, reszelt torma! :D

-Pyrotech! :DDD

2022. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%

8: tubusos, vagy üveges? ;)

Érdekes, kedvelem a tényleg extrán erőset, de a második, a "kifelé" való csípést sem éreztem soha, amire sokan panaszkodnak. Ezt is szerintem egyéne válogatja.

7-es voltam.

2022. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!