Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nő prostituált Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő prostituált Magyarországon fogad lányt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok leszbikus, csak ki szeretném próbálni

2022. júl. 5. 14:46
A kérdező szavazást indított:
Van
Nincs
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%

Biztos van ilyen. Már én is gondolkodtam ilyesmin. Érdekelne milyen lehet ha egy másik nő ér hozzám.

Biztos hirdetnek a neten.

2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
43%
Akkor inkább itt keress!
2022. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Azért ennyire ne adjátok alá!

Lány a lánnyal bármikor összehoz egy ilyet!

2022. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Gyere én fogadlak
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Lány a lánnyal miért hozna bármikor össze ilyet? Ehhez nyilván kell némi vonzalom. Sokkal egyszerűbb fizetni érte
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 DanielC ***** válasza:
62%
A bisexualis is fogadhat. Telefonon ra lehet kerdezni.
2022. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%
Vigyázz mert csípni fog a pisi ha elkapsz valamit :)
2022. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Akkor néhány helyen rá kérdezek, köszönöm
2022. júl. 5. 15:04
 9/16 kalandvagy1986 ***** válasza:
68%

Vannak (szexpartner és masszázst hirdetők is), én is nézelődtem már. Háttérbe került a dolog, de párosunk hölgytagja is ki szeretné próbálni nővel. Természetesen olyan lány/ nő lenne az igazi, aki az örömért, kíváncsiságból tenné mindezt - sajnos tű a szénakazalban... Prostinál tudod mire megy ki a dolog, természetesen a legnagyobb aggodalom a higiénia... Kapni még csak-csak, adni nem merné. Meg aztán attól hogy prosti vállal nőt nem biztos hogy élvezettel teszi. Túl sok a "ha" így elvetettük. Ő szinte elvből, én gyakorlatias alapon...

36N,35F

2022. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen vannak, az adatlapukon be van pipálva vagy az hogy párt is fogad, vagy az hogy nőt is fogad. A prostik egy részének tökmindegy hogy p.ncit nyal vagy sz.p - pénzért csinálja nem az élvezetért.
2022. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!