Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Tegnap használtam először az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap használtam először az új vibrátoromat, és főleg csikló tájékon.Azonban mára rettenetes viszketést kezdtem el érezni,azon a helyen ahol használtam.Allergiás lehetek az anyagára,vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
Már tegnap a használata után,fél órával is kezdtem érezni,hogy valami nem jó,viszont mára abszolút rossz lett a helyzet. Rendesen letisztítottam, de nem használtam hozzá semmilyen speciális szert,nehogy azoktól kapjak allergiát. Mitől lehet a viszketés? Ha nőgyógyászhoz kell vele fordulnom,mit mondjak?
2022. júl. 13. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még azért várd meg a mai napot. Lehet holnara vagy ma estére már enyhulni fog a dolog. ha továbbra is rossz, akkor viszont orvos, igen. Mit mondj neki? Ugy tud a legjobban meggyogyitani, ha mindent és igazan elmondasz neki. Elmondod hogy vettel egy uj vibrit, és utána ez lett. Valoszinu rákézdez, hogy milyen anyagu, stb. Nem te leszel az elso ilyen esete neki, nyugi.

Hogy allergiás vagy e rá, azt nem tudom. Ilyennel nincs tapasztalatom. Vagy kidobod, vagy esetleg huzol rá gumit legkozelebb. De lehet ha vennél más anyagut mégis csak jbb lenne.

2022. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot. Így fogok tenni.
2022. júl. 13. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenítetted első használat előtt?
2022. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy csak simán első alkalom miatt van.


Amikor barátnőmmel először szexeltünk nekem is kiütéses lett a szerszámom aztán soha többet. Nála is volt olyan hogy rezgő eszköztől viszketett neki. Szerintem nem lesz baj csak várj pár napot.

2022. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Legvégső esetben vissza kell vinni, garanciális? Látod ezért kell kipróbálni mielőtt megveszel valamit :)
2022. júl. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Erotikust segédeszkozt nem lehet elotte se kiprobálni, se visszaváltás nem vonatkozik rá, pont a higénia miatt. Te vennél olyat, amit már valaki elotte visszavitt, mert nem tetszik neki? Nem. na látod. ne beszélj zoldeket kérlek. Ez esetben a higéniai eloírások fontosabbak, mint a garanciális jogok. Ugy h jogilag se lehet ilyen terméket visszaváltani már. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy egyszerűen kidörzsölte? Ha semmit se használtál, és még nedves se voltál az elején, akkor könnyen lehetséges.
2022. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy csak te nem értetted a fogyasztóvédelmi viccemet? Pedig még smiliztam is a végén. Azért elgondolkodnék magamon ilyen helyzetben. :(


Ja a fogyasztóvédelmi jogszabályokban előírják hogy a termékekre vonatkoznak a jótállási és garanciális feltételek kivéve szexuális eszközök... na ez a nettó hülyeség.

Nyilván a dolog kényessége miatt ezzel nem szoktak élni az emberek. Ez már igaz. Veszel egy millás szexrobotot, és el sem indul, nehogy már ne tudj valamit csinálni a pénzed után... csak gondolj bele.

2022. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, én ha vitázok valakivel, nem szokok kitérni más termékre. En most nem fogok szexrobotrol beszélni, hanem maradok a vibrátornál. Epp nincs nálam fogyasztovédelmi kézikonyv elol az asztalomon, de ha gondolod, pontosabban folytathatjuk ezt a beszélgetést kettesben privát uziben, és átolvashatjuk és kikershetjuk nyugodtan jogilag is, az ilyen termékekre vonatkozo részt. Azt már nem kell a kerdezonek olvasnia.
2022. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha állítasz linkelj róla ez így korrekt.
2022. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!