Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy prostituált a rosszlány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy prostituált a rosszlányokon inaktiválja a profilját, attól még felhívhatom?

Figyelt kérdés
Szóval nem volt jó az időpont, és láttam, hogy pár nap múlva inaktiválta magát. A száma viszont megvan. Nem tudom, hogy hívhatom-e, baj-e ez általában.
2022. júl. 15. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
nem veletlen inaktivalta magat, nem akar most baszni. keress masikat
2022. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Valoszinüleg azért tette mert nem tud/akar vendégeket fogadni. Tartsd tiszteletben!!! (Várhatoan néhány nap mulva ismét aktiv lesz és boldog örömmel vár téged:-) (Ha sürgös, akkor menj máshoz addig!)
2022. júl. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem akarja, hogy a munkahelyéről zaklassák szabi alatt az kikapcsolja a cégest.
2022. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De nagyon fontosnak találjátok a prostik lelkivilágát... Ó jajjj most mi lesz, nehogy már felhívjam, mert azzal megzavarhatom a kurtizánok nyugalmát, a legszentebb dolgot a világon :D


Engem is szoktak zavarni telefonon ügynökök és hasonlók, de érdekes módon emiatt még senki sem érzett empátiát felém.


Egyébként ma hívtam kétszer, nem vette fel, csak kicsöngött. A 3-asnak van igaza egyébként, nem tudom miért nem képesek külön "munkatelefont" tartani...

2022. júl. 15. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"fontosnak találjátok a prostik lelkivilágát"

Attól függ, hogy embernek tekinted, vagy egy dugózsáknak?

Szerintem szégyelld magad.


"Engem is szoktak zavarni"

hasonló gondolkodásúak, mint te. Szerinted ez így jól van?

Vagy - várj csak - te is inaktiváltad a profilod?

2022. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már találkoztál vele, akkor felhívhatod, mert visszajáró vendégtől nem várható el, hogy minden tali előtt a hirdetést keresgesse... Ha új vendég lennél, akkor viszont nem javaslom, hogy hívd. Ha a lány azt akarná, hogy több új vendég hívja, akkor aktiválná a hirdetést.
2022. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felhívhatod de nem biztos hogy felveszi, vagy egyáltalán kicseng. A prostik külön "munkatelefont" használnak, nem a magánszámukon hívod. Amikor nem akar dolgozni akkor egyszerűen kikapcsolja azt is.
2022. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

5.: Igen, igazad van. Szégyellem is magamat érte. Bocsánat amiért így viselkedtem, nem volt helyes!


Szerintem ideje lesz átgondolnom a prostikhoz való hozzáállásomat.

2022. júl. 16. 02:03




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!