Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Előfordult nálatok nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult nálatok nagyobb korotokban hogy kaptatok kúpot valamilyen betegségre?

Figyelt kérdés

Milyen érzés volt? Volt akinek kimondottan tetszett mikor beadták a fenekébe? Én emlékszem kb. 13 évesen kimondottan tetszett.

Légyszi csak normális válaszokat.



2022. júl. 27. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett de nagyon!
2022. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"1 vagyok! Ha privátot küld valaki mint már megtörtént. Akkor jelezze hogy milyen nemű, és korú, mert nem válaszolok!
2022. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapni és adni is szeretem!

Nekem is úgy ilyen tájt keltette fel a figyelmem!

2022. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem valamikor általános suliban volt utoljára. Maga a kúp nem volt para, vagy fájdalmas, inkább csak vér ciki. Nem tetszett, de nem csináltam belőle nagy ügyet, csak rontottam volna a helyzeten.
2022. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Néha még manapság is ráfanyalodok,, ha nem tudok székletet produkálni. Nekem teljesen közömbös egyébként. Nem élvezem, de nem is irtózom tőle. Az ánuszom is a testem része.
2022. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolás koromban kaptam párszor
2022. aug. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz érzés, nekem is tetszett.
2023. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tinikorban kaptam,valahogy maga a szituáció volt érdekes,kicsit izgató
2023. okt. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!