Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexbaráti viszony esetén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbaráti viszony esetén (hármas, négyes), terhesen is tovább folytatják, arról mi a véleményed, mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

2022. júl. 27. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk abbamaradt.
2022. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha tetszik, folytasd :)
2022. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Kellő odafigyeléssel nincs vele gond szerintem
2022. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet folytatni.
2022. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Áldott állapotban is lehet nemi életet élni. A kicsinek egyáltalán nem árt, boldogan úszkál a magzatvízben. Egyetlen autóút alatt több vibrációt "ütést" kap mint egy két órás lepedőtorna alatt.

Volt már aki pár hónapos állapotban is jött swingerbe (még nem is nagyon látszott, csak jelezte óvatosabban), de egy idő után már nem jellemző. Olyankor kicsit jobban egymással foglalkoznak a párok és ha majd megszületett a kicsi, letelt az első "kemény" időszak akkor utána veszik fel újra a fonalat.

2022. júl. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet folytatni,még izgatóbb is.
2022. júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Kazincbarcika környékéről nincs itt lány?
2022. aug. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagyok. Az első 6 hónapban néha többeseztünk még óvatosabban. Akkor nagyon kívántam. Most inkább főleg csak a páromat. Mivel számunkra más ismerősökkel tettük, volt folyamatosan STD szűrés, így nem aggódtam.
2022. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!