Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Léteznek 40 éves szűz pasik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek 40 éves szűz pasik?

Figyelt kérdés
2022. júl. 31. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10 ez neked szól akkor

[link]

2022. aug. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

9,


Alapvetően más ember nem lettem. Ez nem egy drasztikus változás, és továbbra is van mit dolgozni az önbizalmamon, de annyit azért elmomdhatok, hogy rengeteg frusztrációtól szabadultam meg (pl azóta nem volt pánikrohamom).


És igen, határozottan férfiasabbnak érzem magam. Nem feszélyez, ha pl egy társaságban a szex a téma, hozzá is merek szólni, stb


Hiányzott az intimitás is, nem erről van szó, de inkább maga a tény zavart, hogy semmi nem volt még. Nemhogy férfinek, de embernek alig tekintettem magam, a saját lényem, a saját testem, úgy, ahogy van, minden formában gyűlöltem. És undorodtam magamtól.

2022. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

Köszönöm, hogy válaszoltál, hogy leírtad.

2022. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13, szívesen... Nem tudom, hogy te is ezzel küzdesz-e és maximálisan megértek minden szar érzést és bonyolultabb is lenne a tanácsom, hogy itt pár mondatban leírjam, de annyit tudok mondani, hogy van ebből kiút (legalábbis 22 évesen van) és még csak új ember se lettem, pedig azt kéne...
2022. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
31%
Persze ,hogy léteznek édesapám 81 éves és még mindig szűz és ez már nem is fog változni .
2022. aug. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kései Sirató ***** válasza:
100%
15-ös a horoszkópja szűz?
2022. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Igen -)))
2022. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!