Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a fiúk úgy is el tudnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiúk úgy is el tudnak menni, hogy nem áll nekik (pl oráltól), akkor miért akkora gond az impotencia?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 13:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet dugni, ha nem áll farok. Nem nehéz kitalálni. :D
2022. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Lankadt állapotban csak kuki, erekciós állapotban lesz f.sz, mert minimum a duplájára dagad. Nem gondoltam, hogy el kell magyarázni.
2022. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mert dugni úgy nem lehet, ez meg nem csak a fiúknak rossz. És mert ha nem áll rendesen, akkor az érzés sem olyan nekik. Akkor sem, ha sikerül kielégíteni.
2022. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Már a kérdés sem igaz. Amikor lesz*pod, akkor is áll.
2022. aug. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#2: Bocsánat, nincsen se kukim, se f.szom, nem tudtam, hogy az a része rossz, hogy így kisebb.


#3: Ezt is jó tudni, nem gondoltam volna, hogy kevésbé jó érzés így az orgazmus. :O


#4: Alapesetben igen, de ha valaki impotens, akkor nem. Márpedig erről szól a kérdés.

2022. aug. 1. 14:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Egy hajókötelet hogy tolsz be valahova?
2022. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy így nem igazán lehet szexelni, csak nem hittem volna, hogy ez akkora baj, amikor másképp meg lehet oldani, pl szájjal.
2022. aug. 1. 14:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tudod, mit jelent az impotencia, vagy annak különféle változatai.

Többféle verzió van:

impotentia generandi, nemzőképtelenség avagy sterilitás (azaz feláll neki, még akár ejakulálni is képes, de nem lesz tőle gyerek)

impotentia coeundi, az erekció diszfunkciója: leggyakrabban lelki okora vezethető vissza, de lehet keringésrendszeri háttere is a problémának (azaz nem áll fel neki)

impotentia ejaculandi, nincs ejakuláció mert nincs vagy túl kevés a sperma (azaz feláll, de nem, vagy nagyon keveset élvez)

impotentia satisfactionis: a férfi ejakulál de nincs orgazmusa (szintén feláll, spriccel is, de nem élvez el)

2022. aug. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Valóban nem ismertem ezeket a különböző változatokat. Én a másodikra gondoltam.
2022. aug. 1. 14:39
 10/19 anonim ***** válasza:
Én pl nem emlékszem olyanra, hogy lankadt állapotban elélveztem volna. De elméletben, ha a párkapcsolatomban rendszeresen kielégítjük egymást, és a párom elégedett ezzel az állapottal, akkor nálam simán elképzelhető, hogy nem zavarna, hogy nincs erekcióm.
2022. aug. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!