Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet ettől pontatlan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ettől pontatlan a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
történt egy kis baleset mar 1 hete. gyógyszert is vett be de Késik menstruációja a 1 napja ezért csináltunk egy tesztet. 2 cseppet kellett cseppenteni viszont az oldalára tapadt ezért cseppentettem még. A teszt negatív lett, es az is maradt egy óráig kb viszont 3 4 óra múlva lett egy minimális csík olvastam az útmutatóba hogy ha többet cseppent akkor nem pontos és jelezhet pozitívat. Ennek betudhatom vagy van okom félni?
2022. aug. 1. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat ha 2 cseppet ír akkor minek tettel rá többet? Ezt nem értem

Vegyél meg egyet és próbáld meg újra úgy ahogy KELL!!

2022. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem olvastam el:/ siettem. +Próbáltam ami oda tapadt bele lökdösni de egyszerűen nem sikerült mikor normálisan bele csöppentettem egyből indult is a folyamat. Ezért gondoltam utólag elengedte a falát es az is bele folyt így az érték megnövekedett es pontatlan. De csinálok másikat minél előbb.
2022. aug. 1. 15:15
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt 3-4 ora mulva mar baromira nem valos,akkor valos amikor csinalod
2022. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😊. Azért csinálok másikat biztos ami biztos.
2022. aug. 1. 15:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!