KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Hany eves korig szexelnek...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Hany eves korig szexelnek atlagba az emberek?

Figyelt kérdés
Olvastam olyat hogy a bacsi 90 volt,hat elege meglepodtem😳

2022. aug. 2. 22:55
 1/9 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Amíg fel áll nekik, a nƑk meg leginkább 50-60ig.
2022. aug. 2. 23:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/9 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
EgyĂ©nfĂŒggƑ, van akinek mĂĄr 40-50 Ă©vesen is alig-alig megy, mĂĄs meg 80 Ă©vesen is gyereket csinĂĄl.
2022. aug. 2. 23:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

RemĂ©lem Ășgy leszek mint a Minden VĂ©gzet NehĂ©z c. filmben :D


50-60 éves nagyiként is nyomni fogom az ipart és a védekezést a Menopauzåra fogom :D

2022. aug. 3. 14:28
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Azt hiszem erre talåltåk ki az "ameddig élek addig kefélek, ha meghalok mår nem b*szok"...
2022. aug. 3. 14:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/9 KĂ©sei SiratĂł ***** vĂĄlasza:
100%
75-80-ig
2022. aug. 4. 13:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/9 anonim ***** vĂĄlasza:
56%
Haverom 36 Ă©ves felesĂ©ge mĂĄr most frigid..Meg egy hĂĄrpia..A srĂĄc is csak a gyerekek miatt viseli el,amĂșgy meg dugja a titkĂĄrnƑjĂ©t Ă©s a kĂŒlföldi cĂ©ges utakra is Ƒt viszi.
2022. aug. 4. 13:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
6. Hát váljon el, ha hárpia, azt már házasság elƑtt tudni kellett volna. :(
2022. aug. 4. 13:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/9 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
6-os vagyok,akkor mĂ©g nem derĂŒlt ki..UtcĂĄra meg nem akarja rakni,a gyerekek is inkabb apasak..Igy max.neha nyivĂĄkol a spinĂ©,de apuci meg rendbe van tartva..Amugy meg ha egy nƑ nem kĂ©pes a fĂ©rjĂ©t kielĂ©giteni akkor ne csodalkozzon ha mĂĄs puncit keres.
2022. aug. 4. 13:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/9 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
8. Jogos, ezt vallom Ă©n is nƑi szemmel. Na az ilyeneket meg vĂ©gkĂ©pp nem Ă©rtem! HĂĄrpia Ă©s frigid is.. bruhh, hideg is rĂĄz. :)
2022. aug. 4. 13:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!