Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek és urak! Elélvezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ujjazgatós Farkas kérdése:

Hölgyek és urak! Elélvezés után vége is van az egésznek?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekelne, hogy miután a férfiak elélveztek van-e utána még játék, vagy esetleg valami? Netán itt a vége fuss el véle?

Hölgyeknek ugyanúgy szól a kérdés. Illetve fordított esetben, ha a nő megy el előbb, akkor még kényeztet titeket a partneretek?



2022. aug. 4. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

addig tart, amíg a lány/nő el nem élvezett, s az utójátékkal le nem zártuk.


45/F

2022. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Én úgy állok hozzá, hogy addig kell folytatni a dolgokat ameddig mind a két fél el nem megy. Ha én megyek el előbb, akkor utána folytatom a barátnőmnek, ha ő megy el előbb akkor ő folytatja nekem.

Változó hogy ezek után van-e valami, az is előfordul hogy csókolózunk addig ameddig mindenki kész nem les za 2. körre, de van hogy fáradtak vagyunk és akkor csak egymáshoz bújunk.

2022. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem van még utána másik menet vagy össze bújás csókok simogatás
2022. aug. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha volt orgazmusunk mindkettőnknek,akkor összebújunk,én megtörölgetem magam ha rám élvezett.
2022. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt, normális embereknél addig tart a móka amíg MINDKÉT fél el nem élvezett (még alkalmiban is). Az hogy utána mi történik a kapcsolat jellegétől is függ, na meg hogy mikor, hogyan, milyen körülmények között ugyebár. Outdoor programnál nem bújsz össze csak egymásra kacsintotok cinkosan, szétnéztek nem látott-e meg valami, egy ölelés és séta arrébb.
2022. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miután mindketten elmentünk, még kicsit szuszogunk ameg valamennyire megszáradunk, esetleg addig is simogatjuk egymást, aztán összebújunk, alszunk, vagy felkelünk, ha reggel van.

De volt olyan partnerem akinek a végével vége is lett.

N

2022. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha én megyek el hamarabb, akkor folytatjuk míg párom el nem megy. Fordított esetben attól függ, hogy igénylem-e.
2022. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nàllunk mindig a párom megy el előbb. Èn fèrfi vagyok. (termèszetesen így mindkettőnknek van)
2022. aug. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
persze normális esetben az a tiszta, ha mind a kettő kielégül, de ez hangulatfüggő, volt már olyan többször is, hogy párom nem kívánta a cécót, hogy feltornázzuk őt, csak egy kis gyors dugira volt igénye, hogy kicsit "birtokoljam", de nálam is volt, hogy annyira elhúztuk, ő többször elsült, hogy a végén már én is kifáradtam és inkább az én elsülésemet elnapoltuk
2022. aug. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
62%
Az utójátékra nagy szükség van. Részint, hogy elsimuljanak a felkorbácsolt szenvedélyek, részint pedig azért, hogy a pár nőtagja sok-sok év után se érezze úgy, hogy csak "arra" kellett.
2022. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!