Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet a legdurvább fenekelés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legdurvább fenekelés?

Figyelt kérdés
Kedves hölgyek kik szeretitek ha elfenekelnek. Mi volt eddig a legdurvább élmény amit eddig kaptatok? Ha lehet részletesen írjátok le az élményeiteket illetve kérdezném hogy még tudjátok e élni mostanában?

2022. aug. 7. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon szeretem ha durván csapkodják, markolják a fenekem. 😀 L
2022. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Nádpálcával, és korbáccsal is vertek már el úgy hogy szinte minden ütés felrepedt.

Nagyon fáj akkor is és utána is.

A legdurvább az vikt amikor a vérző sebekre ráélvezett.

A lúgos sperma nagyon csípett.

2022. aug. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Én csak fenekelni szoktam :) szokták szeretni a csajok
2022. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, hogy férfiként válaszolok.

Volt mar mindennel szinte, a pálcától a csőig, szinte minden.

Fertőtlenített fémsodrony volt a legdurvább, előtte paskolóval melegítve.

2022. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket akinek van hasonló vagy ugyanilyen története várom szeretettel:)
2022. aug. 8. 11:58
 6/9 Prókátor ***** válasza:
67%
Bár férfiként: USB kábel. Sok ütés vérző sebeket hagyott. Ugyan ez fájdalmasan: megemelt fenéken (többször összehajtott takaró a csípő alatt).
2022. aug. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Kábel nekem is volt, fantasztikus szerszám! Sub férfiként mindig van a kocsiban, bármikor jól jöhet!
2022. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A szingapúri fenyítés, nem próbálnám ki. Felhasad a bőr, ömlik a vér, maradandó nyomok, sokszor baleseti sebész varrja össze.


Nekem elég jó hurkásra, a Tanárnő jól megkínoz a pálcájával, 2-3 napig szenvedek, ha elmúlik a zsibbadás. De van aki azt mondja, ebbe is belehalna.

2022. aug. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%

Én is férfiként: régebben szerepeltem spanking filmekben, ott aztán rendesen megvesszőztek, az egyik film még most is elérhető:


[link]


utólag megnézve úgy számoltam, hogy 749 vesszőcsapás volt, kb negyven perc alatt de sok szünettel többynire közepes ütésekkel.

2022. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!