Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfiak! Az általatok csúnyána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az általatok csúnyának tartott nőkkel szoktatok randizni ?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? Nincs más nő és kell valaki vagy a belső megfogja? Vagy inkább az van, hogy akiket abszolút csúnyának gobdoltok vagy legalábbis nem az esetetek, azokkal bele sem kezdtek semmibe?

2022. aug. 7. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A csúnya nők sem akarnak randizni velem, mert ők is a sikeres, pénzes férfiakat keresik. Én randiznék csúnya nővel, ha ők akarnának velem.
2022. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Külső megfog, belső megtart. Ez nálam örök érvényű szabály.


Amíg nem ismerek valakit, addig csak a külsejére tudok hagyatkozni, éppen ezért nem fogok randira hívni egy ismeretlen nőt, ha nálam nem tartozik a szép nők körébe. (De persze ezt nem úgy kell érteni, hogy csak topmodelleket hívok el, én elég sok nőre mondom azt, hogy szép ☺)


Viszont ha már régebb óta ismerem, akkor megfogatnak a belső tulajdonságai is, akkor sokkal kevésbé releváns a külső szépsége vagy annak hiánya.

30F

2022. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát engem pont nem érdekel senki pénze 😆😅 azt mégis sokszor csak addig kelettem míg jobb nő nem jön.
2022. aug. 7. 16:55
 4/10 A kérdező kommentje:
2# értem köszönöm 😄
2022. aug. 7. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy "csúnya" vagy? Mint a szépség, úgy ez is relatív fogalom. Ami szerinted csúnya, másnak lehet vonzó.

48+Ffi

2022. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BohócKolbász ***** válasza:
Volt és lesz is rá példa. Semmi különleges nincs ebben.
2022. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valakit csúnyának tartok nem hívom el randira.
2022. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Csúnya nőkkel nem is beszélgetek kb.

Ilyen átlag szép lányokkal szoktam randizni, akkor ha nincs más, és meg is fektetem őket ha úgy van, de figyelek, hogy senkivel se fussak össze stb.

Hosszabb kapcsolatra, barátnőnek, csak nagyon szép és értelmes lányok jöhetnek szóba, sőt, itt már többről van szó, olyanok akik tényleg nagyon tetszenek és szerelmes vagyok. Őket elhívom baráti társaságomba,bemutatom szüleimnek stb. Magyarul felvállalom rendesen. Ilyen sajnos még csak 2 volt. Előző kategória elég sok

24/f

2022. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen a válaszokat 😄
2022. aug. 10. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam. Sőt.
2022. aug. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!