Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meg engednéd a párodnak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feketeruhasember kérdése:

Meg engednéd a párodnak hogy tejet cumizzon a melledből ha neki ez tetszik?

Figyelt kérdés
Vagy elküldened a francba hogy nem?

2022. aug. 8. 08:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hát itt is össze fújta a szél a szemetet!
2022. aug. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kicsit uncsi hogy itt mindenki kötekedik mindenkivel, meg mindenki vagy ilyen "Semmelweis Ignác - anyák megmentője" reinkarnáció vagy pedig valami a kérdéshez egyáltalán nem kapcsolódó Oravecz Nóra magaslatú idézettekkel bombáz de hogy olyanok válaszoljanak a kérdésre akiket a kérdés célzott azt nem, olyan nincsen az már sok lenne :DD Elmentek ám a p-ba :DD Remélem azért hogy a dakota közmondásokat át ugorhatjuk meg a "nem volt gyerekszobád" részt is :)
2022. aug. 8. 10:09
 23/28 anonim ***** válasza:
Feleségem remélhetőleg nem csak engem hanem egy hozzánk csatlakozó férfit is szoptatni fog szex közben ;)
2022. aug. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg? Ez nekem már sok lenne. Mi és majd akkor egyik cici az enyém a másik meg a másiké? Ne már. Én nem osztozkodnék.
2022. aug. 8. 10:53
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát személyes tapasztalatom szerint, azt a farkot (nem apát, nem férjet, kedvest stb...) hanem igazi f@szt kib@sztam volna az ablakon aki a mellemhez ér még szoptatok.

A mellemet véresre szopta a baba, érzékeny volt, feszült, és még a "felnőtt" ember is rajtam élősködjön. Menjen a melegebb éghajlatra.

Ha annyira tejet akar inni volt lefejve igya azt. Ha meg mellett akar szopogatni akkor menjen át a szomszédba és szopogassa azt.

Én ellem ilyenkor TABU.

2022. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Nézd ha ennyire érzekeny akkor nem az apa "perverziójával" van baj hanem azzal hgy neked érthető okokból ez lehetetlen mert fáj és érzékeny. Így nálad kitárt. De ha egyáltalán nem fájna a picitől akkor is: "kivagom az ablakon, sóval behintem, menjen a pcsába, hogy mereszel ilyenre gondolni"? Vagy az más? Kicsit úgy veszem ki a szavaiból hogy te függetlenül attól hogy szoptatsz e vagy nem neked akkor se szopogassa senki a melleidet. Vagy tévedek? Mert ha nem tévedek és amúgy sem engednéd tej ide vagy oda akkor neked önmagában a melled hagyják békén.
2022. aug. 8. 11:46
 27/28 anonim ***** válasza:
#24: Nem fog a másik férfi sok tejecskét kapni és én sem. Csak megkóstolnánk kicsit dugás közben ;)
2022. aug. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szeretnék tejet szopcsizni egy anyuci nagy duzzadt emlőjéből.:(
2023. szept. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!