Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a szexualitásom, ha bárkihe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szexualitásom, ha bárkihez tudok vonzódni, legyen az transz, meleg, nonbináris stb.?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, biológiailag is. És rájöttem, hogy bármilyen emberhez tudok vonzódni. Vonzanak a meleg, sminkelős fiúk, a masculin leszbik, a feminin leszbik, a transzneműek, a transzszexuálisok. Bármilyen fajta testhez vonzódom. Ezt hogy lehet definiálni?


És számít a test, hogy tetsszen, viszont a belső is. Mindkettő fontos nekem.



2022. aug. 10. 23:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
36%
Eddig egy jó válasz se volt. Ami legjobban leirja az nem a panszexualis, hanem az omniszexualis.
2022. aug. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
A kettő ugyanaz utolsó, de nem baj.
2022. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha te mondod biztos.. Ja nem 🙃 Amúgy csak 1 perc rakeresni és elolvasni...
2022. aug. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kösz, megtettem. Ugyanazt cifrázzák, mindkettő vonzódhat mindenkihez.
2022. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Az isten áldjon már meg.. nem teljesen tök mindegy minek hívják az ilyet!?!? Ki kell írni instagramra hogy mi a f.sz vagy vagy minek címkézni magad?

Ennyi problémát...

2022. aug. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15-ös: Az lehet, hogy te az Insta miatt akarnád tudni, de én azért, mert saját magamat szeretném jobban megérteni.


Ha pedig nem tetszik a kérdés, akkor csak ignoráld. Energiát pazarolsz azzal, hogy itt idegbetegeskedsz. Meg ne ártson!🙂

2022. aug. 14. 23:30
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Pánszexuális vagy. Most akkor mi lett más? Bocsi de komolyan. Nem elég hogy vonzódsz akihez vonzódsz?
2022. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Talán omniszexuális vagy. Én is ilyen vagyok. Csak én fiú vagyok.

Én is bármilyen emberhez tudok vonzódni.

2022. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelen.
2022. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem origoszexuális, de még pontosan utána kell járni, hogy melyik fajtája, mert több is van.
2022. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!