Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kezdő mazochista lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdő mazochista lányok, nők, mióta felfedeztétek ezt az érzést, miként mélyültök, fedeztek fel új dolgokat?

Figyelt kérdés
Hasonló érdeklődésű más lányokkal, nőkkel beszélgettek a veszélyekről? Vagy, kockáztattok, és inkább kísérleteztek, lesz ami lesz alapon?

2022. aug. 13. 07:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre sürübben, élvezem ha aláznak kinoznak, 22/l
2022. aug. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Az egyik haveromnak volt egy barátnője aki mazochista volt, de neki már a konkrét fájdalom kellett. Szex közben amikor a srác a végefelé járt el kellett kezdeni a a csajt fojtogatni, a fenekét erősen csapkodni, belemarkolni erősen a nagyajkaiba megcsípni és csavargatni a mellbimbóit... Szóval minden, ott elvileg onnan jött az egész hogy a csaj anyja amikor a csaj még kicsi volt drogozott és rendszeresen vitte fel a faszikat pénzért vagy cuccért szexelni... Aztán végül az apjához került a csaj de így is lett gondja... Szexuális élete teljesen oda lett, nem ezért szakítottak de 13 évig együtt voltak így is.
2022. aug. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van kedvetek beszélgetni a témában? Elég tudatlan vagyok, de érdekel a dolog. L
2022. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"3

Kérdezz bátran, bizalommal!

2022. aug. 13. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve mazo vágyakkal születtem. 12 éves koromban hallottam először, hogy léteznek olyan emberek, akik szeretik a fájdalmat, akkor jöttem rá, hogy én is olyan vagyok. Akkor a szüleimnek és 1-2 közeli barátnőmnek is elmondtam. De később már csak olyanokkal beszéltem róla, akikről tudtam, hogy hasonló beállítottságúak. Valamint egy vanilla kapcsolatomban mondtam el az akkori páromnak.

Gyerekkoromban és még fiatal felnőttként is sokáig csak magamnak okoztam fájdalmat, és kísérletezgettem különböző technikákkal. Amikor az már kevés volt, akkor kerestem hozzá megbízható partnert. De ha épp nincs olyan partner, akire igazán rá merem bízni magam, akkor inkább nélkülözöm, mint hogy veszélybe kerüljek. Mivel szub hajlamok esetemben nem társulnak hozzá, egy domináns férfi amúgy se megfelelő számomra. Inkább switch hajlamokkal rendelkező, de főleg szub partnereim voltak, és van jelenleg is.

2022. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!