Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szexpartnert kereső férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartnert kereső férfiak hogyan viselkedtek egy nővel szemben?

Figyelt kérdés
Előre elmondjátok, hogy csak szex? Ettől függetlenül ugyanúgy kedveskedtek, bókoltok? Napi kapcsolatban vagytok, amíg vagy amikor nem találkoztok? Mondjátok, hogy hiányzott, beszélgettek mindenről és érdekel, hogy hogy van, milyen napja van stb.? Fontos, hogy csak veletek szexeljen az adott nő?

2022. aug. 13. 12:33
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha imponált a kérdezőnek, nyilván "vicc volt" amúgy meg...
2022. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,nekem az jön le,hogy többet érzel a szexpartnered iránt..ne reménykedj szerintem abban,hogy Ö is többet érez
2022. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normálisan, mint egy tartós kapcsolatban! Alapvetően gyengéd, figyelmes vagyok de ha szereti/igényli a lány akkor elfenekelem stb!
2022. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#12 nem reménykedek semmiben. Szerettem volna tudni, hogy mi az általános ilyenkor. De kb. mindenkinél más, eddig ez jött le.
2022. aug. 13. 13:38
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly volt egy ilyen kapcsolatom. Már az elején közöltem, hogy csak barátság extrákkal lehet. Voltak is közös programok, egyébként mint más nővel úgy bántam vele. Jó kapcsolat volt, tarott pár hónapig, aztán vége lett, mert talált egy pasit akivel komoly lett a dolog.

Nem volt napi szintű kommunikáció, amikor találkoztunk, akkor jól elbeszélgettünk.


43F

2022. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%

- Nem mondom el előre, hogy csak szexet tervezek.

- Igen, ugyan úgy bókolok/kedveskedek (bár ezt mindig visszafogottan teszem)

- Igen, legtöbbször napi kapcsolatban vagyok vele.

- Beszélgetünk mindenről, érdekel, hogy hogy van (őszintén),akár azt is mondom neki, hogy hiányzott (félőszintén).

- Igen, fontos, mert egyszerre én is csak egy nőre koncentrálok.


Egyébként semmiben nem különbözik a közeledésem a hosszú távra és a rövid távra tervezett kapcsolatok között. A válaszvonal csupán annyi, hogy vagy külsőre vagy belsőre, viselkedésre, esetleg élethelyzetre (pl messze lakik) van a lányban valami olyan, ami miatt nem akarok hosszú távra vele kapcsolatot, de azért az meg érdekel, hogy milyen vele a szex (akár több alkalommal is).

Egy tabu van nálam, akitől csak szexet akarok soha nem mondom neki azt, hogy: "szeretlek". Illetve, ha nagyon azt érzem, hogy belém szeretett a lány, akkor próbálom óvatosan eltávolítani őt magamtól, hogy minél kevésbé fájjon neki.

2022. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Az összes szeretommel kedves vagyok. Másokkal is szexelhetnek
2022. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem nőknek szól a kérdés, de gondoltam, hátha érdekes lehet ez a szempont is. Nyugodtan ugord át a válaszomat, ha nem érdekel :)


Nekem háromféle szexkapcsolatban volt részem.

Ha csak egyéjszakást akar a pasi, akkor mondja meg, hogy azt akar. Így mindkét fél tisztában van vele, hogy ennyi. Nem lesz telefonszámcsere meg levelezgetés, meg ilyesmi.

Ha több alkalomra szól, akkor is érdemes megmondani, hogy a jelenlegi élethelyzetbe nem fér bele több. Ez nem jelenti azt, hogy házas, vagy ilyesmi, csak nem akar mást a szexen kívül. Itt úgy működik, hogy ha az egyik fél éppen ráér, akkor rácsörög a másikra és találkoznak.

Ha barátság extrákkal, akkor benne van a két szex-alkalom közötti e-mail, Messenger vagy bármilyen más fajta kommunikáció. Itt elsősorban a barátságon van a hangsúly, nem az extrán. Ebbe a kapcsolatba belefér a hiányoztál, a csoki, az átdumált éjszakák, és mindenfajta érdeklődés. Nálunk itt az extra elhagyása után is megmaradt a barátság.

Mindháromba benne volt, hogy nem kizárólagos kapcsolat.


Amúgy minden megbeszélés kérdése, csak nehéz hozzá megfelelő partnert találni, aki helyén tudja kezelni a dolgokat.


(köszönöm, nem kérek privát megkereséseket ezzel kapcsolatban)

2022. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
#18 köszönöm. Nagyon hasznos volt, amit írtál. 🙂
2022. aug. 24. 08:23
 20/24 NTBS ***** válasza:
Nem volt még ilyenem, de normálisan viselkednék, illetve előre lekommunikálnám, mit akarok. Nem árulnék zsákbamacskát.
2022. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!