Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy szextárskere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy szextárskeresőn mindig van valami kifogása a nőknek vagy a pároknak?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre mindegy,hogy van kitöltve az adatlap,mindegy ha normálisan ír az ember meg sorolhatnám folyton jön a kifogás miért nem.Azután meg olvasni a sok panaszt nőktől/pároktól,hogy a sok bunkó vagy faszverő vagy kamu férfi,bla bla bla de a normálisat meg elutasítják.Én már nem értem az embereket azt sem értem már mi kell neki ha kitöltött az adatlap ,ha nem csúnya az ember ha normális az ember,meg stb az sem jó senkinek sem.Csak a magyarok ilyen furák vagy vajon világ szinten így mehet e ez?

2022. aug. 14. 17:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és azt még nem is írtam megnézi az ember xy adatlapját de semmi mást nem tesz egyből tiltásra rakják,furák az emberek esküszöm :)
2022. aug. 14. 17:18
 2/4 anonim ***** válasza:
mert sok a parok kozott is a kamu, csak a pasi abrandozik a harmasrol, de mikor komolyodna, letilt
2022. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert mindenki ábrándozik, és bszri módon a lehetőségtől megijed!
2022. aug. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 StevenUp ***** válasza:

Valszeg meglátnak és bekapcsol a vészjelző.


Illetve sok a kamus

2022. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!