Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan nők, akik szereti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők, akik szeretik, ha a párjuk megosztja őket más pasikkal az ágyban?

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Jelen. Férjemmel rendszeresen többesezünk, amikor olyan kedvünk van. 80%-ban férfiakat veszünk be. 20%-ban párokat vagy nőket. Szóval főleg én kapok ezeken az alkalmakon.
2022. aug. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen mert sub vagyok, izgat amikor másokal dugat, mások aláznak, használnak, 22/l
2022. aug. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak remélni tudom hogy a feleségem is ilyen lesz majd, nagyon fogja élvezni, de érzelmileg hűséges marad hozzám. :)
2022. aug. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem keresnek párok véletlen fiatal srácot?:D
2022. aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem éppen de megteszem mert tudom hogy szereti nézni ahogy más pasik baxnak, főleg ha ketten szendvicsben. Valamiért az a kedvence...
2022. aug. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Néha - a kérésemre - bevonjuk a barátját. Én szeretem, ha megoszt másokkal is!df
2022. aug. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Ibron185 ***** válasza:
72%
Én is szivesen megosztoznék a feleségemmel de hölgy bevonásával mert biszexuális és sajnos nehezen nyílik meg az új dolgokra.
2022. aug. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ebből soha nem volt probléma.Én meg szeretek szeretkezni.58/N
2022. aug. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
77%
Sziasztok! A párommal régóta együtt vagyunk. Stabil párkapcsolatban. Régi vágyunk a hármas szex. 2 pasi 1 nő felállásban. Már ott tartunk hogy megvan a jelölt és úgy néz ki hogy összejön a dolog. A problémám az, hogy a másik pasit régebbről ismeri az élettársam de közük sosem volt egymáshoz. Csak korábbi baráti körben ismerkedtek meg. A párom azt szeretné a jövőben, hogy az édeshármas után ha úgy van akkor engedjem meg neki hogy a másik pasival, ha én tegyük fel nem érek rá, akkor ő szexelhessen. Mondván ha megtörténik az édeshármas akkor már úgysem lehet baj belőle a részemre ha ő a másikkal szeretne összebújni. Mert nem megcsalás. Ez normális? Volt már ilyen másokkal is hogy édeshármas után folytatták az édeshármast többször de ha úgy alakult akkor kettesben is szexeltek az új pasival? Ja és egy teljesen jól müködő stabil párkapcsolatban ahol a szex is isteni volt eddig is. Minden harmonikus. Engedték a nőnek ezt? Vagy ez már nem is édeshármas hanem nyitott kapcsolat? 40/F kérdező
2022. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

#9:


Mi is még csak tervezzük a hármast, de nekem van néhány kőbe vésett szabályom:


1. A beszálló férfit én a férj választom ki, én kommunikálok vele először.


2. Nem lehet az illető egyikünk korábbi ismerőse sem.


3. Szex csak akkor lehet mindhárman ott vagyunk. Kettesben szex nincs.


35F

2022. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!