Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy castingon mire kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy castingon mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Elhívtak egy felnőtt film castingjára, mi lesz?Fizetnek érte?

Bizonytalan vagyok, de már azt mondtam ott leszek,így nem akarom lemondani.

Vetkőzni nem szeretnék minden esetre először.



2022. aug. 16. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

11vok újra

Jaaa,és nem fizetnek érte!

2022. aug. 17. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Ti miért hiszitek hogy pasi a Kérdező? Szerintem nő. Nem?
2022. aug. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem te ez helyett apàcànak menj ..
2022. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szex egyáltalán nem jellemző első castingon, de vetkőzni azért biztosan kell. Persze hogy mit kell csinálnod, az függ attól is, hogy férfi vagy, vagy nő. Férfiaknál a legvalószínűbb, hogy fel kell állítanod a kamerák előtt, és verned kell egészen addig, amíg azt nem mondják, hogy elélvezhetsz. Nőként meg a legvalószínűbb, hogy izgatnod kell magadat, fel kell dugnod egy vagy több játékszert, aztán pedig el kell játszanod minél hihetőbben egy orgazmust.
2022. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!