Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a gyakorin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a gyakorin az összes fenekelős kérdésre van olyan válasz hogy lányok mennyire szeretik ha valaki bepirosítja a hátsójukat de amint egy srác ezt szívesen meg is tenné válaszra sem méltatják?

Figyelt kérdés

#fenekelés #vágy #Fenekelés találka
2022. aug. 17. 01:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mert nem random srácokkal akarják elfenekeltetni magukat, hanem a párjukkal.
2022. aug. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is a párjukkal!

A java része még 18 sincs, és csak álmodozik! Aztán adódik lehetőség és megfutamodnak!

V

2022. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
43%

Mert a férfi nem maradna meg a fenekelés szintjén, hanem más testrészek "kényeztetésére" is vágyik...


Többek között ezért is hiába érdekelne engem a popószex, inkább minden más témát szívesebben előtérbe helyeznék a testiségnél.


Felesleges "csábítgatni", ha egyszer úgysem mennék tovább! Közös sportolás SZIGORÚAN RUHÁBAN(!) azonban szóba jöhetne - szabadtéri testedzés vagy esetleg tánc - de ez utóbbi már megint túl erotikus tevékenység lenne...

2022. aug. 17. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik megállnak. Tisztelem a másikat, annak határait s vágyait.

Volt 18 alatti partnerem, sok levelezés, semmi nem történt találkozás, s utána fenekelés. Ahogy nőtt a bizalom, meztelen popsival, meztelenül, stb. Csak addig elmenve, ameddig jó volt a lánynak.


Mert férfi vagyok, nem kan!


45/F

2022. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Mert idegennel senki, semmit nem akar és ha válaszolunk egy kérdésre, az nem azt jelenti, hogy partnert keresünk rá, pláne nem innen. Csak egy válasz, ennyi, csak ti ezt képtelenek vagytok felfogni. L
2022. aug. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Addig idegen, amíg nem ismerkedsz.

Ha azt írod, hogy ne folytassam a levelezést, abbahagyom.

Vannak itt normális személyek is


Négyes választ is én írtam

2022. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Igen, nagyon szeretjük, de veletek ellentétben mi általában nem ismerkedésre használjuk az oldalt. Kb minden válaszom után jönnek a privik, sokszor nem is a témával kapcsolatban. Nem egyszer megkaptam, hogy minek vagyok itt, ha nem keresek senki? A minősíthetetlen stílust meg ne is említsük. Van, aki szimplán arról akar meggyőzni, hogy biztos nem működik a kapcsolatom, ha ide járok. Pedig lehetne jókat beszélgetni is, de az itteni pasik 99%-a nem alkalmas erre. Többre meg még annyira se. Ezért gondolom az összes többi nő is úgy van vele, hogy már válaszra sem méltatja az üzeneteket. Kinek van energiája a sok hülyére?
2022. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Teljes mértékben egyet kell értenem az előző válasszal. L.
2022. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Minden hölgytől aki a fenti válaszokkal egyet ért bármilyen formában vagy maguktól a válaszolóktól kérdezném.


Ha nem egy olyan helyen ahol fenekelésről van szó akkor hol keressünk olyan lányt aki még találkozna is?


Azzal teljes mértékben egyet értek hogy sajnos erősen sok férfitársam van aki nem áll meg szimpla fenekelésnél és egyből szexet akar de mi van azokkal akik tényleg csak ezt akarják. Pl én is szoktam privátokat írni de nem írhatok mást ha nem arra vágyok csak azt hogy igen fenekelni szeretnék mivel ez az én vágyam és rég volt hogy megélhettem na most csak azért mert pár idióta srác másként gondolja a dolgokat akar én nem élhetem meg a vágyaimat mert az ilyen privát üzenetre se kap az ember választ?

2022. aug. 17. 10:02
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Akkor kanyarodjunk vissza egy elöző válasszhoz, hogy nem idegenekkel szeretnénk megélni. Ez egy nagy különbség a férfiak és nők között. Te fenekelni akarsz, és ehhez keresel valakit. Mi kapcsolatot keresünk, és ha megtaláltuk a párunk, vele lehet szó fenekelésről. Én semmiképpen nem ismerkednék olyannsl, aki fenekelni akar, mert tudhatom előre, hogy nem én kellek neki, csak egy eszköz vagyok, akin kiélheti a vágyait.
2022. aug. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!