Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Imádom a nőt orálisan kényezte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a nőt orálisan kényeztetni... aktus után is. Az gáz ha spermásan is nagyon szeretem? A fantáziámban vágyom arra, hogy más után nyalni! Van ezzel más is így? Nektek nőknek ez tetszik/izgató, hogy kinyalják belőletek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 20. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem vágyom,még magam után sem.
2022. aug. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen fantáziám. Amikor előjön a sub énem akkor ez is része a fantázia szintű megalázásnak.


33/f

2022. aug. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha én a barátnőd lennék engem nem zavarna. Az már viszont gáz hamás után is nyalnál, szóval idegen spermát. Nekem az már túl undi lenne.
2022. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én szívesen kinyalnám a Feleségemből egy másik férfi spermáját, illetve előttte szeretném látni ahogy csorog ki a puncijából...

de ez inkább csak álom marad, mert igaz tervezzük a hármast, de csak gumiban lehet majd dugni a Szerelmemet, szóval beleélvezés nem lesz. Pedig izgatna minket az is. :)


35F

2022. aug. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Engem is izgat az ilyen játék. De nem csak punciból, hanem a testéről is szívesen lenyalogatom bárhonnan, és szájba élvezés után is alap, hogy lesmárolom. Azt nem tudom, hogy más spermájával mit tennék, talán a spermás csók menne úgyis.
2022. aug. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én arra lennék kíváncsi hogy vajon hány nőt izgat az, hogy megdugják aztán egyből kínálják :)

F25

2022. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huhh,engem nagyon beindít!

Legelőször a sajátomat nyaltam ki a baràtnőmből ,majd a haveromét egy hármas alkalmával ami még izgatóbb volt!

2022. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat (de sajnos csak Engem) amikor úgy nyalom ki a párom punciját, hogy előtte bele, ráélveztem. A sajátommal semmi problémám nincs, sőt kifejezetten izgató tudna lenni, ha a páromat is rá tudnám venni egy kis játékra.

Másé viszont nem izgat.

2022. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!