Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, titkoljátok, szégyelli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titkoljátok, szégyellitek, vagy felvállaljátok az idősebb nálatok (30+) évvel idősebb férfiak iránti vonzalmatokat?

Figyelt kérdés
Ha még nem volt ilyen élethelyzetetek, akkor hogy döntenétek egy adandó alkalommal?

#nő #fiatal #érett férfi #tapasztalt férfi #jelentős korkülönbség #apa pótló
2022. aug. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Egyszer volt egy 24 évvel idősebb, hát őt dehogy vállaltam volna.

Most csak egy 14 évvel idősebb férfi tetszik, ezt meg nem tartom amúgy olyan vészesnek.

2022. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
30+ az már mentális betegség.
2022. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kürtölném világgá, de a férfi előtt nem titkolnám, hogy kívánom. 30+ azért nem nagyon volt, bár elvétve találkozok egy-egy vonzó ötvenessel. Gondolom elég tapasztalt, hogy diszkréten kezeljen egy ilyet, kapcsolat úgysem lenne. Fiatal negyvenes pasi esetében - akik gyakrabban felkeltik a figyelmem - meg nem gondolom gáznak, végülis én is bőven elmúltam már 18. (Van párom)
2022. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem 30+ a korkülönbség, de van egy 26 évvel idősebb férfi, akivel a vonzalom kölcsönös is köztünk.


A gond csak annyi, hogy a szüleim jól ismerik, szóval ha bármit csinálnék vele és véletlenül tudomást szereznének róla, ki is nyírnának, hiába vagyok nagykorú. Erre mondják, hogy túl "vékony jég" lenne. Ha ezek ellenére szerencsés lenne a csillagok állása és egy olyan alkalom adódna, ami biztosan nem rizikós, akkor nem állnék ellent neki.

2022. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt 26 évvel idősebb pasim, 2 évig. Anyámnak is bemutattam, a legtöbb barátnőm is ismerte, sosem volt gondom azzal, hogy idősebb. Semmi okom nem volt szégyenkezni, jóképű, sármos, vonzó pasi.
2022. aug. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Előttem elég sok titkolja! 😉

Viszont a 30+ különbség az iszonyat sok már szerintem!

F46.

2022. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Titkolom, mert a férfi, aki megtetszett, nálam 35 évvel idősebb, ráadásul párkapcsolatban él, és tanított is korábban.


Sosem gondoltam volna, hogy vonzani fog egy ilyen férfi, a korábbi kiszemeltjeim 12, illetve 19 évvel voltak idősebbek nálam.

2022. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!