Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy farok kérdés ezredszerre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy farok kérdés ezredszerre, de kicsit másképp?

Figyelt kérdés

Alapjában véve, megvagyok elégedve a méretemmel, és a partnereim is, és akik látták, és véleményezték azok is!

Most jön a de! Mint sok minden az életemben, ebben is van egy kis plusz, ha annak mondható.

Nem szeretném a pontos méretet leírni, mert van ilyen kombinációból több ezer. Fogalmaznék úgy, hogy csak egy kicsit nagyobb, mint az átlag.

De viszont, a vastagsága középtájékon vastagabb látványosan. Ezt a részt nem is szoktam mérni. Viszont a partnereimnek, aki képesvolt a hüvelyi orgazmusra, és volt aki velem élte át először. Köszönhető ez a középen látványosan vastagabb résznek, vagy csak én hiszem azt hogy emiatt van?

Nem vagyok fiatal, tehát a tapasztalat is valamit száéíthat?



2022. aug. 27. 09:30
 1/3 StevenUp ***** válasza:
77%
Kit érdekel hogy itt fényezed a brédet? Elhisszük hogy varázs farkad van amitől mindenkinek orgazmusa lesz 🙄😑
2022. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9%
Valamelyik rokonod véletlen nem .. hogy is mondjam.. kutyaféle ?
2022. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Lényegében akkor röviden a kérdésed, hogy a vastagság vagy a tapasztalat számít-e többet?
2022. aug. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!