Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a ti élvezetetekről van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ti élvezetetekről van szó, de kölcsönös a dolog, elsők vagy másodikok szerettek lenni?

Figyelt kérdés

Szóval: Azt szeretitek jobban, ha először titeket kényeztet a partneretek és utána ti őt, vagy fordítva, ha először ti őt, és utána ő titeket?


Én lányként második szeretek lenni. Először én csinálom neki szájjal, azután ő megmasszíroz. Olyankor duplán jól esik, mert az oráltól fáj mindenem.



2022. aug. 28. 20:44
A kérdező szavazást indított:
Fiú vagyok - Első szeretek lenni
Fiú vagyok - Második szeretek lenni
Lány vagyok - Első szeretek lenni
Lány vagyok - Második szeretek lenni
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele mint te :)
2022. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Én második szeretek lenni, mert akkor már ráérek jól kiperverzkedni magamat.

F

2022. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktuk így előre deklarálni, jön ahogy jön :)
2022. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs előre megírt forgatókönyv a szexhez. A legjobb ha változatos.
2022. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jön. Persze először én megyek el, így tovább tart a szeretkezés és a páromat utána kézzel is tudom kényeztetni vagy szájjal is. C:
2022. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel általában én kezdeményezek, így nyilván második vagyok. De szerintem ilyen helyzetben ez evidens, hogy ha már rámászok, akkor be is fejezem, és nem várom el, hogy ő csinálja először
2022. aug. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha elélvezek, nekem utána már nincs kedvem küzdeni a csaj orgazmusáért. Ezért baromi jó a csajommal, mert 2-3 alkalommal elmegy a farkamtól, mire én is elélvezek.
2022. aug. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!