Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Élvezett már valaki rövidhullá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezett már valaki rövidhullámon,vagy infrán?

Figyelt kérdés
Nem infralámpára,vagy rádióra gondoltam, hanem olyan szerkezetre,ami egy meghatározott rádióhullámon olyan frekvencián ad impulzusokat,hogy kivégzed magad vele és hatalmas tócsát hagysz magad után a punciból. Pisikélhetsz is tőle akkorát, hogy telerakod a szemközti ablaküveget és már is lehet vele ablakot mosni. Köze sincs a vibrátoros dolgokhoz,annál több köze van a stimulátor féle izgatókhoz és az azzal történő élvezetekhez.

2022. aug. 29. 00:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Na egy ilyen puncikázós mutatványra én is befizetnék,

hol kell jelentkezni drága csillagom?

2022. aug. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék, hogy mit és hogyan lehet izgatni ezzel, ha a kérdezőnek van erre affinitása, akkor rám írhatna :D
2022. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sok ismereted lehet az elektromágneses sugárzásról.
2022. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem igy még senki sem élvezett el. Kérdezö, a nagy szerkezet még vár rád, hogy feltaláld!
2022. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon le vagytok maradva. Elektro stimulátorrol és phone orgazmatronról még senki sem hallott közületek? Van már ezekből drágább fajta is, ami cső alakú, rúdvibrátor kiszerelésben kapható, nagy karakterisztikájú, igen masszív és dinamikus hangszóróból áll. Itt nem a motor rezgése és berregése juttat el az élvezethez, hanem maga az aktív hangszóróból kijövő hangzás. Ehhez tartozik egy vezérlőegység, rezgéskeltő modulációs áramkör,ami vezérli a hangszórót és olyan impulzusokat ad le, amelyet csak beállítok. Van rajta legalább 8 féle potméter. 7 digites kijelzővel működik. 1Hz-től 1MHz-ig lehet beállítani rajta a frekvencia tartományt. Tud kibocsájtani nagyon meredek hanghatásokat, melyek rezgésként jelennek meg a rúdvibrátorban. A hangszóróra ráküldi a különböző impulzusokat,ami meg olyan különös módon felizgatja a puncimat, hogy legkésőbb 10 percen belül, szinte sikítva és mosolyogva élvezek el. Mérnök vagyok és az egyik francia kollégámtól kaptam ajándékba ezt a szerkentyűt. Valami mennyei élvezetet biztosít számomra.Nah
2022. aug. 31. 01:18
 6/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy a mai vibrátoroknak azért nincs jövőjük és azért nem tudják a nőket eljuttatni rendesen a valódi orgazmushoz, mert 1 motor rezgése az nem elegendő. 1 motor nem motor. Egy vibrátorba legalább 3 motort kellene tenni, hogy az egész vagina falát egyaránt izgassa és ne csak egy ponton, leginkább a végén. A 3 motort is úgy kell elhelyezni pl egy rúdvibrátor esetében, hogy az egyik az elején legyen a másik középen és a harmadik a végén. Az sem baj, ha párhuzamosan kötnének be a vezérlés miatt, hogy 3 féle motor 3 annyi módon szabályozható legyen, amennyire csak elkészítették hozzá a chipbe ültetett rezgés keltő áramkört. Legalább 12V szükséges 3 DC motor meghatásához. A vibrátorok nagy része csak izgató, de nem izgalmas. Gyakorlatilag gyerekjáték és gagyi. Az elemmel működő vibrátorok meg főleg. Ahhoz hogy egy nő elélvezzen a vaginájában ahhoz hatalmas impulzusokat kell leadni belül, bármilyen szerkezetnek. Legyen az motor, hangszóró, vagy elektromágneses szikraköz gyújtó. Ha csajszik ti ráültök anyaszült meztelenül és odateszitek a puncitokat egy 500W-os bass reflexes hangszóró nyílására és ráküldtök egy HI-FI vagy HIGH-END erősítővel 150 watt teljesítménnyel 10.7 Hz-es infrahangozást, bármilyen laptopra vagy okostelefonra is letölthető hanggenerátorral és összekötitek a telefonotokat és az erősítőt egy jack-jack kábellel az erősítő bemenetével, akkorát fogtok élvezni, hogy a pasik micsodája ehhez képest egy lapos gumibaba. Elnézést pasikáim, de ha ezt szakmailag megértitek és végiggondoljátok, akkor magatok is rájöttök hogy ilyen élvezetet egy nőnek sohasem fogtok tudni átadni. mint egy hangszóróból kijövő elektroakkusztikus hangzás. Ezért előre is bocsánatot kérek tőletek.Szóval ennyit a tudományos részéről. Aki jó élvezetet akar az ne egy hagyományos vibrátorral essen magának, hanem vegyen elektro stimulátort magának. Drága de megéri !:). Már 50 ezer forintért is árulják ezeket a szerkezetek ebayen is. Nagyon fontos az is amit még ehhez tudnotok kell, hogy egy nőnek a test tartása, láb tartása is nagyon fontos a csúcs élvezetek eléréséhez. Hiába döfködöd magadba a vibrátort, ha kényelmetlenül ülsz. Leginkább döfködni sem kell. Vegyél fel egy szoros bugyit, vagy erősítsd oda a rúdvibrátort a puncidhoz, hogy még ugrálás közben se tudjon kiesni belőle, ha pl táncolsz közben (Az valami fantasztikus érzés, miközben pl ha táncolsz és benned van), mozgatod az egész csípőd hozzá, valami mennyei érzés, szóval ügyelni kell az egész apró részletekre. A lényeg az, hogy mindkét lábad és kezed szabadon legyen és nagyon kényelmesen miközben élvezel. Nem ki-be húzogatnod kell a vibrátort magadban, hanem éppen ellenkezőleg. Had dolgozzon a gép benned és akkor aztán olyan élvezetben lesz részed, hogy megörülsz. A hangfalas megoldásnál is úgy kell elhelyezkedned, hogy a lábadat valami nagyon kényelmes 2db puff-ra kell rátenned és szétnyitva mind a kettőt. A fejedet pedig a falra felszerelt faliszőnyegnek kell támasztanod. Az a lényeg, hogy az élvezet közben ne kelljen sem a kezedet, sem a lábadat tartani. Az orgazmushoz soha ne felejts el szuper kényelmes pózt teremteni, különben mindenre fogsz koncentrálni, csak éppen magadra nem. Na ennyi!
2022. aug. 31. 01:52
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Szerintem erre aludj egyet, mert nem hiszem hogy ez annyira jól működne, és miért lenne ez praktikusabb, mint a bevált és praktikus játékszerek eddig?

Elárulom: semennyire.

Le merném fogadni, hogy te is ugyanazzal a hozzáállással mész bele, mint a DDR5- ös kolléga.

2022. aug. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy semmi kisanyám. Mákod van, mert ismerem az elektro stimulátorokat és valóban nagyon faxa kis szerkezetek,mert nemcsak elektro tapasszal,hanem akármivel is képesek működni, ami rezgést képes kibocsájtani magából.Én is csak ajánlani tudom ezeket.

Elemes vibrátor kb annyit ér és jelent a nőknek, mint egy elefánt szőrét megkefélni elektrosztatikus portörlővel. Ennél a nőknek sokkal több kell. Ezért egy vibrátoros dugdosás után, őket még jól meg kell a répával dolgozni, hogy jobban érezzék magukat, de valódi orgazmust még akkor sem fognak kapni, ha szétkefélke főmesterrel vagy a nagyfaszú várkapitánnyal találkoznak.A nők koránt sem úgy működnek mint a férfiak.Mi férfiak 6x elélvezünk mire a nő még egyszer sem éri el a spricceléses orgazmust.Mindegyik nő képes ezt elérni,de ahhoz aztán valóban megfelelő kezelésre van szüksége.Ha el akarod érni a valódi orgazmus, hozzám kopoghatsz bátran, mert nekem aztán olyan szerkezeteim és szakismeretem van ebben az édes kis nőcikék élvezetre való juttatásához, hogy magad alá csinálsz. Keress meg csajszi privátban és olyan élvezetben lesz részed mint még soha;)

2022. aug. 31. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Szétkefélke főmester, nagyfaszú várkapitány". Ez állati

mekkora arc lehetsz bémeg, ezt felírom ez kurrrrva jóó a dumád 😂😂😂

2022. aug. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#8

Már csak az írás stílusodból, a távolságból és mennyiségtől látom, hogy a kérdező alt accountja vagy.


Legalább máshogy törnéd a szöveget vagy hangnem változna vagy a képed mérete.

2022. aug. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!