Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 48 éves nő vagyok. Szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

48 éves nő vagyok. Szexuális együttlét előtt igénylem a kényeztetést. Férjem szerint ez a fiatalabb korosztály elvárása. Ha szexhiányom van, üljek gyorsan rá, élvezzek el, majd ő is és kész. Ennyi idősen már nem így működik, mondja ő. Szerintetek???

Figyelt kérdés
Nálunk a szex annyiból áll, szól,ha áll a farka, egy röpke időre bekapom a szerszámát, hogy mégis be tudjak csúszni a saját nyálamtól és ha épp nem vagyok magamtól felizgulva, akkor nehéz dolgom van. Szerinte az ölelgetés, cirógatás, csókolgatás tv nézés közbeni szitu, ami más mint maga a szex. Kedves 50-es korosztály! Hogy is működik ez??? Tényleg ilyen kényelmesek már a férfiak? Elfogadnám, ha azt mondaná, neki már csak ennyi az igényszintje. De meg akarja magyarázni, én vagyok holdon járó.

#szex 50 évesen
2022. aug. 29. 07:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Attól függ, hogy nézel ki. Sajnos itthon az ötvenes cicák nagyon elengedték magukat.
2022. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
79%

Idióta s önző!

Az előjáték és az utójáték is fontos része!


45/F

2022. aug. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Lusta és önző, ennyire egyszerű, a probléma nem veled van...
2022. aug. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én is 48 éves vagyok, és szerintem az előjáték, gyengédség már fontosabb mindkét félnek, mint valaha.
2022. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Igényled, de mit teszel meg érte? Te odarakod magad, vagy csak elvárod?
2022. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Egy lusta, önző férfinek titulált organizmus!

Szégyen és gyalázat bssztkmeg hogy azokat szavazzák le aki az előjáték mellett vannak!

Szégyellem hogy férfui vagyok. Ja én az is vagyok, nem egy egoista ösztönlény!

2022. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyan fiatalabb vagyok de mit nem adnék, hogy egy te korodbeli nőt kényeztessek.
2022. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%
Én is szeretem pl az orált, de a párom nem, igy nálunk sincs, pedig úgy jó indítani, akár orgazmusig is néha, persze kölcsönösen. 49F
2022. aug. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
Feleségem 48,én 50. Nálunk nem így működik.
2022. aug. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2022. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!