Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők, volt bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, volt bennetek valaha szexuális érdeklődés, kíváncsiság meleg pasik irányában? Tehát eszetekbe jutott valaha, hogy milyen lenne?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2022. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Beérem a hetero pasikkal, nem zaklatok olyat aki nem bukik a nőkre.
2022. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan mi tenne kíváncsivá olyannal kapcsolatban, akit teljesen hidegen hagyok, vagy épp kifejezetten taszítok szexuálisan?

Nem tudom ki vagy, kérdező, de semmit sem tudsz a melegekről.

Vannak meleg barátaim, nagyon jó barátok (szinte inkább barátnők), de legkevésbé sem kíváncsiak rám, mert nő vagyok. És ez így van rendjén.

2022. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
gondolom yaoi fan a kérdező, és mindent is csak meleggel tud elképzelni, azt meg lecarja hogy a melegnek ebben semmi jó nem lenne.
2022. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. szept. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Igen, de nyilván nem próbálkoztam.

Sokszor csókolóztam már egy meleg pár mindkét tagjával buliban, de ez inkább poén. Tudom, hogy ők egyáltalán nem vonzódnak hozzám szexuálisan.

2022. szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!