Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy travi prostinál általában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy travi prostinál általában miből áll az aktus?

Figyelt kérdés
transzexuális, LMBTQ.

2022. szept. 2. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit vállal ás te mit vállalsz. Ki a passzív és ki az aktív? Van olyan travi aki aktív-passzív. De mindig jelezd neki te melyik szerepre mennél. Ha passzívra akkor megy a kölcsönös francia és utána jól megdug. Telefonba vázolod mire mennél. És amikor ott vagy nála ott is át lesz beszélve, hogy mi lesz. Amúgy kereső oldalon nem véletlen van kiírva az oldalukon miket vállalnak és mit nem.
2022. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem "transzexuális", hanem transzszexuális.

És akkor transz vagy "travi"?

2022. szept. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Ez miért heteró kategória???
2022. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint egy nővel.

Attól függ mit szeretnél, mit kérsz és persze az illető vállalja e azokat.


Én aktív vagyok mindig, úgy kezelem őket mint a nőket, csak poosinyalás, orál is van részemről

2022. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon szomorú, hogy egyeseknek a szexualitás üzletnek számít. Megbeszélni, lebeszélni... hihetetlen gáz, és észre sem veszitek.
2022. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
5-ös. és aki nehezen ismerkedik? Vagy aki azért nem talál párt mert nem tud vagy nincs mivel kompenzálni? Az egész életében a 4 fal között recskázzon?
2022. szept. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Hány embernek nincsen párja, mégsem járnak prostizni. Erről ennyit. Ki mennyire becsüli magát.
2022. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Kinek mi köze hozzá, hogy ki miért megy prostihoz?

Nem véletlen ősi mesterség ez, mindig volt rá igény.


Én pl mindent ki szeretnék próbálni (nagyjából sikerült is már) a szexben normális keretek között. És ami iszonyat izgat ennyi év után is az a változatosság.

Fiatal, középkorú, idősebb, nagymellű, kismellű, szép arcú, jó testű, hatalmas fenekű stb stb.


Más képes leélni az életet 3 partnerrel, nekem 1 hónapban van 5 átlagban. Hangsúlyozom átlagban. Van amikor kevesebb van amikor több.


Ki hogy éli ezeket meg. Engem abszolút nem érdekel ki jár el még meg kit zavar ez.

2022. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Kinek mi köze hozzá, hogy ki miért megy prostihoz?"

Ah értem. De ahhoz közöm van, hogy egy transznemtudom milyen prostinál miből áll az aktus...

2022. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem érint a kérdés nem kell rá válaszolni.
2022. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!